REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 3 d. 14:20

Molo prieigos Melnragėje gyventojus pasitiks švaresnės

Klaipėda

Klaipėdos uosto nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


266143

Artėjant šiltajam sezonui Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos darbuotojai sutvarkė šiaurinio Klaipėdos uosto molo prieigas, kad ši vieta taptų dar patrauklesnė.

Kaip nurodoma direkcijos pranešime, pagrindinė bangolaužių funkcija – saugoti uosto įplaukos kanalą nuo išorinių jūros veiksnių. Tačiau daugybę metų jie turi ir socialinę funkciją – bangolaužiais klaipėdiečiai bei miesto svečiai mėgsta pasivaikščioti, nuo jų stebėti bangų mūšą, palydėti išplaukiančius ar sutikti įplaukiančius laivus, pasigėrėti besileidžiančia saule.

„Šiaurinis molas yra išskirtinė uostamiesčio vieta, tarsi magnetas traukianti miestiečius ir svečius pasigrožėti šėlstančios jūros didybe ar tiesiog pasivaikščioti ramią dieną. Pernai rudenį atvėrėme sutvarkytą molą Melnragėje, o šiemet kartu su darbuotojais nusprendėme sutvarkyti, surinkti šiukšles ir jo prieigose.

Kiekviena talka – didesnė ar mažesnė ji būtų, kiekviena surinkta šiukšlė prisideda prie mūsų pačių darnesnės aplinkos, mūsų pačių sąmoningumo ir noro puoselėti savo aplinką. Dideli darbai prasideda nuo mažų“, – sakė Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

Jau tampa gražia įmonės tradicija kasmet sutvarkyti pasirinktą vis kitą vietą, kuri svarbi ir miestiečiams. Pernai Uosto direkcija iškuopė dešimtmečius Kopgalyje riogsojusį statybinį laužą ir taip naujai atvėrusi pietinio molo link vedančias prieigas. Dar anksčiau Uosto direkcijos darbuotojai surinko maišus šiukšlių švarindami su uostu besiribojantį Smeltės botaninį draustinį.


Foto galerija:

Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.
Klaipėdos uosto nuotr.REDAKCIJA REKOMENDUOJA