REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Gegužės 16 d. 13:46

Molėtai siekia kurortinės teritorijos statuso

Molėtai

Molėtų rajono savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Molėtų rajono savivaldybė


267383

Kurortinės teritorijos statusas savivaldybei sudarytų patrauklesnes rinkodaros galimybes prisistatant kaip kurortinei teritorijai. Šiuo metu Lietuvoje yra penkios kurortinės teritorijos, o šis statusas skiriasi nuo kurorto, kurių Lietuvoje yra keturi.

Anot mero Sauliaus Jauneikos, tikimasi, kad šis statusas padės pritraukti investuotojus, o pačią savivaldybę taip pat „vers pasitempti“ kuriant daugiau paslaugų gyventojams ir svečiams. „Galbūt tai bus akstinas daugiau kreipti savo viziją į poilsio industriją, sveikatinimosi dalykus, tiek ir patiems molėtiškiams stimulas tą daryti, tiek ir tam tikras įvaizdžio reikalas atvykstantiems poilsiauti“, – sakė meras.

Išanalizavus kurortinės teritorijos nustatymo ir plėtros galimybes, Molėtų rajone planuojama nustatyti kurortinę teritoriją. Jos preliminarios ribos pateiktos pridedamoje schemoje, o gyvenviečių, kurios pateks į planuojamą kurortinę teritoriją, sąrašas pateiktas pridedamoje lentelėje.

Maloniai kviečiame molėtiškius susipažinti su preliminarių teritorijos ribų schema ir pridedamu gyvenviečių sąrašu bei pareikšti argumentuotą savo nuomonę.REDAKCIJA REKOMENDUOJA