REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Kovo 6 d. 12:55

Migracijos departamentas Lietuvą niekinusiam baltarusiui panaikino leidimą gyventi šalyje

Lietuva

Evelina Gudzinskaitė. ELTA / Josvydas Elinskas

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


294091

Lietuvą viešoje erdvėje niekinusiam Baltarusijos piliečiui panaikintas leidimas gyventi Lietuvoje, teigia Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė.

„Penktadienį į darbo pabaigą buvo priimtas sprendimas panaikinti leidimą gyventi. Nes tai buvo venas iš atvejų, kai deklaravo, kad dirba pas vieną darbdavį, o paaiškėjo, kad dirba pas kitą darbdavį“, – trečiadienį surengtoje spaudos konferencijoje teigė E. Gudzinskaitė.

Migracijos departamento vadovė atkreipia dėmesį, kad situaciją dėl Lietuvą niekinusio baltarusio vertina ir atsakingos institucijos.

„Paraleliai vis dar vykdomos konsultacijos su (Valstybės – ELTA) saugumo departamentu, su Policijos departamentu. Jeigu gausime papildomos informacijos, bus priimti papildomi sprendimai“, – akcentavo ji.

Visgi E. Gudzinskaitė pabrėžia, kad Baltarusijos pilietis Migracijos departamento sprendimą dar gali apskųsti per 14 dienų.

ELTA primena, kad socialinėje erdvėje pasipiktinimą sukėlė vaizdo įrašas, kuriame baltarusiu prisistatęs vyras iškoneveikė Lietuvą. Jis tikino negerbiantis nei šalies, nei lietuvių kalbos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA