REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2019 m. Lapkričio 25 d. 14:55

„Metų ūkis 2019“ šventėje pagerbti geriausi

Šiauliai

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


108146

Lapkričio 22 d. konkurso „Metų ūkis 2019“ respublikiniame renginyje Kaune apdovanoti mūsų rajono ūkininkai – 1 vieta Donatas ir Raimonda Dovilčiai (Daukšiai, Žagarės sen.), 2 vieta – Tomas ir Eglė Ramonai (Padirvonių k., Joniškio sen.), 3 vieta – Vytautas ir Eugenija Miliškevičiai (Kirnaičiai, Kepalių sen.).


Foto galerija:

13-1-17162.jpg
12-1-17161.jpg

6r-17160.jpg

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius sveikina laimėtojus ir džiaugiasi rajono ūkininkų pasiekimais: „Didžiuojamės mūsų rajono ūkininkais ir palaikome juos šiuo sunkiu laikotarpiu. Mes esame kartu su Jumis. Sveikiname tuos, kurie neapsiriboja kasdiene rutina, o sugeba matyti tikslą ir judėti į priekį“.

Konkursas „Metų ūkis“ šiemet organizuojamas jau 26-tą kartą. Jo tikslas – skatinti ūkininkus pažangiai ūkininkauti, siekiant gamybos efektyvumo ir ekologinės pusiausvyros, geriau tvarkytis savo ūkyje, išaiškinti geriausius savivaldybėse. Konkursą organizuoja Lietuvos ūkininkų sąjunga.

Laimėtojais pripažįstami ūkiai, rajoninių vertinimo komisijų sprendimu, surinkę daugiausiai balų. Kiekviename rajone (savivaldybėje) išaiškinami tik trys geriausi ūkiai ir skiriamos pirma, antra ir trečia vietos (kiekvienoje vietoje po vieną laimėtoją).

Konkurso nugalėtojų apdovanojimas organizuojamas ir vykdomas dviem etapais: rajoniniame (savivaldybės) lygmenyje – rengia rajoninio (savivaldybės) konkurso organizatoriai ir respublikiniame.

Lapkričio 28 d. 16.00 val. Joniškio kultūros centre vyks Joniškio rajono Žemdirbių šventė, kurios metu bus pasveikinti šiandienos laimėtojai bei visose seniūnijose geriausiai įvertinti ūkiai.

Joniškio rajono savivaldybės administracijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA