REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 21 d. 08:57

Mažeikiuose sulaikyti degalinėse kurą pylę ir už jį nesusimokėję asmenys

Mažeikiai

Gailutė SmagriūnienėŠaltinis: Šiaulių AVPK


295597

Trys Mažeikių gyventojai, nutarę degalinėse nemokamai apsirūpinti degalais, ėmėsi konspiracijos, tačiau Mažeikių rajono policijos pareigūnų buvo demaskuoti jau tą patį vakarą.

Pranešimų, kad Mažeikiuose į degalines BMW markės automobiliu atvažiavę asmenys įsipila degalų ir nesumokėję išvažiuoja, buvo sulaukta vasario 22-osios vakare. Prieš 19 val. dyzelino beveik už 100 eurų buvo pagrobta Žemaitijos g. esančioje degalinėje, po 19 val. Skuodo gatvėje esančioje degalinėje iš BMW išlipęs vyras į atsivežtus indus įpylė degalų už 160 eurų ir išvažiavo, už jį nesumokėjęs. Peržiūrėję vaizdo kamerų įrašus ir išvydę valstybinius numerius, pareigūnai tikėjosi greit nustatyti automobilio savininką. Deja, apsiriko. Patikrinus duomenų bazėje, paaiškėjo, kad ant BMW buvo uždėti svetimo automobilio numeriai, kurie yra išregistruoti, nes išvakarėse buvo pavogti.

Tada pareigūnai ėmė ieškoti BMW su tam tikrais požymiais, kuriuos buvo užfiksavusios degalinių vaizdo kameros. Vidurnaktį policijos ekipažas, važiuodamas Mažeikiuose esančia Draugystės gatve, pastebėjo prie vieno namo stovintį BMW markės automobilį, kuris turėjo identiškus ieškomo automobilio požymius. Tik valstybiniai numeriai ant jo buvo kiti. Šįkart duomenų bazė nurodė, kad automobilis priklauso toje pačioje gatvėje gyvenančiam dvidešimtmečiui. Tyrėjų akiratyje atsidūrė ne tik automobilio savininkas, bet ir jo tėvas bei pusbrolis. Jiems dėl vagysčių iš degalinių pradėtas ikiteisminis tyrimas. Paaiškėjo, kad, ruošiantis minėtoms vagystėms, buvo įvykdyta dar viena vagystė - pavogti prie vieno Mažeikių prekybos centro sustojusio Viekšnių gyventojos automobilio valstybiniai numeriai, kurie maskuotės tikslu ir buvo uždėti ant BMW nusikalstamos veikos darymo metu.REDAKCIJA REKOMENDUOJA