REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 7 d. 13:36

Mažeikių seniūnijos ruošiasi pavasariui – tvarkomos viešosios erdvės

Mažeikiai

Mažeikių rajono savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Etaplius.LT


294248

Mažeikių rajono savivaldybė praneša apie pavasario darbus rajone. Tvarkomos šių seniūnijų viešosios erdvės:

Mažeikių apylinkės seniūnija:

Purvėnų kaime pakelėse kertami krūmai, tvarkoma malkinė ir pirtis, ruošiamos malkos, tvarkomos viešosios erdvės. Prie Bugenių kaimo kapinių šalinami krūmai, pavojingi medžiai. Kaimo bendruomenės kels seniūnijos darbuotojų pagamintus inkilus.

Reivyčių seniūnija:

Gaminami suoliukai, stalai, šiukšliadėžės, skelbimų lentos – visa tai bus pastatyta seniūnijos kaimuose. Keli iš medžio pagaminti vazonai jau išvežti į Tulnikius. Taip pat tvarkomos viešosios erdvės – kertami ir šalinami krūmai, renkamos šiukšlės, šluojama.

Viekšnių seniūnija:

Viekšnių miesto viešosiose erdvėse augančiuose medžiuose bus įkelti 6 inkilai, kuriuos seniūnijai padovanojo nuolatinis rėmėjas ir pagalbininkas Vilmantas Lukauskas. Viekšniškis tokią iniciatyvą įgyvendina ne pirmą kartą.

Šerkšnėnų seniūnija:

Kaimuose tvarkomos viešosios erdvės, renkamos šiukšlės. Šerkšnėnuose formuojamos medžių lajos. Gaminami suolai, kurie bus pastatyti Šerkšnėnų maudymosi vietoje.

Laižuvos seniūnija:

Laižuvos miestelio kapinėse pakeista vandentiekio sistema – vienas kranelis perkeltas į kitą, gyventojams patogesnę vietą. Iš viso kapinėse veikia trys kraneliai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA