REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Rugsėjo 15 d. 15:41

Mažeikių rajono savivaldybės vadovų susitikimas su rajono švietimo įstaigų atstovais: diskutuota apie Gyvenimo įgūdžių programą

Mažeikiai

Etaplius.ltŠaltinis: Mažeikių rajono savivaldybės inf.


278102

Mažeikių rajono savivaldybėje Savivaldybės vadovai susitiko su rajono švietimo įstaigų vadovais. Kalbėta apie šiemet į ugdymo procesą įvedamą naują dalyką – Gyvenimo įgūdžių programą: kokios temos bus nagrinėjamos, kaip ji bus įgyvendinama, kas dėstys ir pan.

Susitikime su švietimo įstaigų vadovais dalyvavo Mažeikių rajono savivaldybės merė Rūta Matulaitienė, vicemerė Kristina Juškevičienė, mero patarėja Viktorija Pagojienė, Savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Apolinaras Stonkus.

Savivaldybės merė kreipėsi į įstaigų vadovus prašydama išsakyti savo nuomonę dėl plačiai eskaluojamos temos apie Gyvenimo įgūdžių programą.

Mokyklų direktoriai kalbėjo, jog sulaukta kai kurių tėvų kreipimųsi dėl šio naujo dalyko, todėl bus organizuojami tėvų susirinkimai, aiškinama, kokia tai programa, kokios temos bus nagrinėjamos ir pan.

Vadovai paaiškino, jog programoje numatytos temos iki šiol buvo integruojamos į kitus mokomuosius dalykus, dabar jos sudėtos į vieną programą. Ją dėstyti rengiasi įvairių dalykų mokytojai, bus pasitelkiami atskirų sričių specialistai: gydytojai, psichologai ir pan.

Gyvenimo įgūdžių programa patvirtinta Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos. Programoje numatytos moksleiviams aktualios temos atsižvelgiant į mokinių amžiaus ypatumus.

Susipažinti su Gyvenimo įgūdžių ir kitų dalykų bendrosiomis programomis galima www.emokykla.lt.REDAKCIJA REKOMENDUOJA