REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2024 m. Kovo 13 d. 11:01

Marijampolėje – mokinių fotografijų konkurso „Pilietiškumas vaikų akimis“ paroda

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


294663

Marijampolės moksleivių kūrybos centro organizuotas fotografijų konkursas „Pilietiškumas vaikų akimis“, skirtas Marijampolės vardo susigrąžinimo 35-mečiui, užbaigtas parodos atidarymu „Spindulio“ kino teatre.

Konkursui, kurio tikslas buvo įtraukti vaikus į aktyvią kūrybinę veiklą, ugdyti mokinių pilietiškumą, populiarinti fotografiją, kaip saviraiškos priemonę, ugdant vaikų kūrybinius gebėjimus, buvo pateikta virš 50 nuotraukų.

Nuo sausio mėnesio Moksleivių kūrybos centras kvietė moksleivius dalyvauti fotografijų konkurse ir fiksuoti, jų nuomone, pačias pilietiškiausias akimirkas. Konkursu susidomėjo mokiniai ne tik iš Marijampolės, bet ir iš kitų miestų. Konkurso nuostatus atitinkantys darbai buvo patalpinti Marijampolės moksleivių kūrybos centro paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“. Atsiųstas nuotraukas vertino Marijampolės moksleivių kūrybos centro paskyros socialiniame tinkle „Facebook“ lankytojai bei sudaryta vertinimo komisija.

Parodos atidaryme, kuriame dalyvavo ne tik mažieji fotografai, bet ir jų tėveliai, draugai ir artimieji, buvo pasveikinti konkurso dalyviai ir apdovanoti nugalėtojai.

Atidarydama parodą, Marijampolės moksleivių kūrybos direktorė Beata Valungevičienė pasidžiaugė jaunosios kartos pilietiškumo jausmu ir pilietinio tapatumo kūrybiška išraiška, kuri tikime, augs į dar drąsesnes ir stipresnes pilietiškumo apraiškas ateityje, nes jaunosios kartos rankose mūsų valstybingumo ateitis.

Organizatorių ir rėmėjų dovanomis apdovanoti konkurso dalyviai – visų amžiaus grupių 1–3 vietos laimėtojai ir daugiausiai palaikymo Marijampolės moksleivių kūrybos centro paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ sulaukę darbų autoriai.

Atidarymo renginyje susirinkusiems savo gražius kūrinius dovanojo Moksleivių kūrybos centro jaunieji kanklininkai ir jų vadovė Dalia Venckienė.

Konkurso „Pilietiškumas vaikų akimis“ nuotraukų paroda bus eksponuojama „Spindulio“ kino teatre iki kovo 28 d. Kviečiame aplankyti parodą ir pasigrožėti vaikų užfiksuotomis pilietiškumo akimirkomis.

Parodos atidarymo akimirkas fiksavo Moksleivių kūrybos centro programos „Foto kūryba“ mokiniai ir jų vadovė Aistė Gucaitienė.

Nuotraukų galeriją rasite čia.REDAKCIJA REKOMENDUOJA