M. Galkinos įvartis išplėšė dramatišką pergalę prieš žalgirietes

Šiauliai

Vilius DambrauskasŠaltinis: Šiaulių „Gintros“ klubo inf.`

295920

Lietuvos čempionė Šiaulių „Gintros“ komanda „Topo centras Euronics“ A lygos pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę.

Savo aikštėje žaidusios gintrietės antrajame ture po atkaklios kovos 2:1 (1:0) įveikė Vilniaus MFA „Žalgirio-MRU“ vienuolikę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gana pavojingu Agnieškos Kazarinos įsiveržimu į baudos aikštelę, tačiau jos smūgį atrėmė Meda Šeškutė. Nors kamuolio kontrolės ir teritorinė iniciatyva priklausė aikštės šeimininkės, jos paversti pavojingesniais momentais nesisekė. Baigiantis pirmajam kėliniui nuo varžovių gynėjų pabėgusi A. Kazarina išvedė komandą į priekį bei tuo pačiu įsirašė pirmąjį savo įvartį vilkint geltonai juodus marškinėlius A lygoje.

Po pertraukos aikštėje ir toliau virė įnirtinga kova, o intriga niekur nedingo. Neužtikrintai sužaidusios gintrietės suteikė šansą varžovėms, kuriuo jos pasinaudojo. 76-ąją minutę Polina Yanchuk rezultatą išlygino.

Vis dėlto gintrietės per likusį laiko pademonstravo čempionių charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę. Užgulusios varžovių vartus „Gintros“ futbolininkės 87-ąją minutę džiaugėsi pergalingu įvarčiu, kurį pelnė Marija Galkina.

Kitas rungtynes „Topo centras Euronics“ A lygoje gintrietės žais balandžio 21-ąją dieną svečiuose prieš Kauno rajono „Hegelmann“.

Tuo tarpu balandžio 14-ąją mūsiškės pradės sezoną Baltijos lygoje. Geltonai juodos priims Estijos ekipos Saku „Sporting“ iššūkį.