REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2021 m. Gruodžio 11 d. 07:00

LVŽS ruošiasi Suvažiavimui Marijampolėje

Marijampolė

Dainiaus Labučio (Elta) nuotr.

Etaplius.lt BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


197162

Šeštadienį, gruodžio 11 d., 11 val. Marijampolės Kultūros centre (Vilkaviškio g. 2), vyks XIV LVŽS ataskaitinis rinkiminis Suvažiavimas. Jame bus tvirtinami partijos pirmininko visuotinių rinkimų rezultatai, pirmininko pavaduotojai ir komisijos. Taip pat bus aptarta politinė situacija valstybėje, tvirtinamos rezoliucijos, kuriomis bus kreipiamasi į valstybės vadovus.

Lapkričio 30 d. – gruodžio 5 d. LVŽS vyko visuotiniai pirmininko rinkimai. LVŽS Pirmininkas Ramūnas Karbauskis teigia, kad su šiais rinkimais partijai baigėsi vienas etapas ir prasideda naujas, kurio pradžia paženklinta partijos išsigryninimu ir nusiteikimu dar ryžtingiau ir atkakliau ginti LVŽS puoselėjamas vertybes. Artimiausiu metu prasidės aktyvus darbas su partijos programa ir pasiruošimu artėjantiems savivaldybių rinkimams. Apie tai bus daug kalbama partijos suvažiavime. Pasak jo, labai svarbu, jog LVŽS nuosekliai eina savo keliu, nekeičia vertybių, nekeičia jų nei į postus, nei į pagyras, nes valdžia šiai partijai ne tikslas, o priemonė, įgyvendinti tai, kuo tiki jos nariai.

„Mes demokratiją ir laisvę suprantame kaip visuomenės gerovę, kurios nevaldo alkoholio ar farmacijos pramonė, narkotikų verslas, gėjų ar transeksualų ideologijos proteguotojai. Labai svarbu ir ką visada pabrėžiame, kad Lietuvoje likome vienintelė partija, nebijanti garsiai sakyti, nuolatos kartoti, kad mes esame už tradicinę šeimą, už saugią aplinką mūsų vaikams, nebijanti stoti į Lietuvos žmonių pusę, kurie galvoja taip pat. Man garbė vadovauti principingai tradicines vertybes ginančiai partijai“, – sako R. Karbauskis.

Kaip skelbia LVŽS rinkimų komisija, Ramūną Karbauskį palaikė 71,9 proc., Giedrių Surplį – 28,1 proc. rinkimuose dalyvavusių narių. Tai pirmieji rinkimai sąjungoje, kuomet pirmininką rinko ne delegatai Suvažiavime, o balso teisė suteikta visiems partijos nariams, kurie savo balsus siuntė elektroniniu būdu. Specialiai partijos pirmininko rinkimams buvo sukurta sistema, kuri užtikrino demokratiškus ir skaidrius rinkimus.

Partija žengia koja kojon su naujausiomis technologijomis, užtikrinančiomis galimybę visiems jos nariams dalyvauti viename svarbiausių partijos renginių. Visuotiniuose pirmininko rinkimuose dalyvavo 55.67 proc. partijos narių. Visuotiniai LVŽS Pirmininko rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu juose dalyvauja ne mažiau kaip pusė visų LVŽS narių, o išrinktu Pirmininku laikomas kandidatas, surinkęs daugiau, nei pusę rinkimuose dalyvavusių LVŽS narių balsų.

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA