REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2024 m. Vasario 21 d. 14:27

Linkuvoje vyko folkloro grupės „TaRuta“ paramos Ukrainai koncertas

Pakruojis

Etaplius.ltŠaltinis: Pakruojo rajono savivaldybės inf.


292702

Praėjęs savaitgalis, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, Pakruojo rajone buvo gausus renginių. Šeštadienio vakare, įprasminant Vasario 16-ąją, po Šv. Mišių Linkuvos Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčioje, Linkuvos kultūros centre buvo surengtas paramos koncertas nuo karo kenčiančiai Ukrainai.

Muzikinius kūrinius vasario 17-osios vakarą susirinkusiems dovanojo Linkuvos kultūros centro vokalinė-instrumentinė grupė „Septima“, Gabija Lukrecija Petrauskaitė ir folkloro grupė iš Ukrainos „TaRuta“. Išreikšti solidarumą ir prisidėti prie pagalbos nuo karo kenčiančiai kaimyninei šaliai atvyko ir Pakruojo rajono savivaldybės vadovai. Koncerte dalyvavo meras Saulius Margis, vicemerai Simona Lipskytė ir Virginijus Kacilevičius. Susirinkusius svečius ir žiūrovus pasveikino meras S. Margis, savo kalboje pastebėdamas, kad Ukraina kovoja ne tik už savo, tačiau ir mūsų visų laisvę, todėl kiekvieno iš mūsų pareiga yra jai padėti.

Vasario 24 dieną sukaks jau 2 metai, kai Ukraina kovoja nuo šalies agresorės priespaudos. Kaip prieš du metus, prasidėjus žiauriai karo fazei, taip ir dabar, agresyvios karo fazės metinių dieną, Vilniuje ir visų Lietuvos miestų ir miestelių aikštėse rengiama solidarumo ir vienybės akcija „Laisvė šviečia: RADAROM“. Ji yra neatskiriama akcijos „RADAROM“ dalis. Vasario 24 d. kviečiame nelikti abejingais ir prisijungti prie šios visuotinės iniciatyvos Pakruojyje. 18:45 val., Pakruojo Vienybės aikštėje kviečiame atvykti ir pagerbti už savo ir mūsų laisvę kovojančius ukrainiečius. Ateikite su Lietuvos ir Ukrainos vėliavomis, kitokia šių šalių atributika. 19 valandą visuotine tylos minute pagerbsime žuvusius Ukrainos karius.REDAKCIJA REKOMENDUOJA