REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Birželio 8 d. 09:11

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje buvo ramu

Lietuva

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


234842

Antradienį Lietuvos VSAT pareigūnams prie sienos su Baltarusija vėl neteko apgręžti nė vieno migranto. Ramybė rytiniame šalies pasienyje tęsiasi antrą parą iš eilės - bandymų nelegaliai brautis iš kaimyninės valstybės nefiksuota ir užvakar. Neteisėti migrantai ir toliau nemėgino patekti į Latviją, o Lenkijos sienos apsauga apgręžė 40 atėjūnų.

Pirmadienį, kaip skelbta, Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje neapgręžtas nė vienas migrantas, sekmadienį VSAT pareigūnai neįleido 4 atėjūnų, bandžiusių patekti į šalį draudžiamose vietose. Šeštadienį ir penktadienį mėginimų neteisėtai brautIs į Lietuvą nebuvo. Ketvirtadienį pasieniečiai apgręžė 19 užsieniečių.

Profesionaliai migrantų krizės metu veikiantys bei visuomenės pasitikėjimą dėl to pelnę VSAT pareigūnai iš viso šiemet neįsileido 1871 iš Baltarusijos į Lietuvą bandžiusio patekti perėjūno. Susiruošusiųjų šiemet iš Baltarusijos draudžiamose vietose kirsti sieną į Latviją yra 2633. Neįleistųjų į Lenkiją skaičius yra 5277 (be antradienio duomenų).

Pernai nuo rugpjūčio 3 d., kai VSAT įgijo teisę apgręžti neteisėtus migrantus, jų į Lietuvą iš Baltarusijos nepateko 8106.REDAKCIJA REKOMENDUOJA