REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sveikata2018 m. Vasario 21 d. 15:44

Lazerio galia: balta šypsena vos per vieną vizitą

Šiauliai

Loleia nuotr

Andrius TverijonasŠaltinis: Etaplius.lt


29698

Apie lazeriu atliekamą dantų balinimo procedūrą pasakoja odontologijos klinikos „Dantų linija“ burnos higienistė Dovilė Baublienė:

image1.jpg

– Norime pasidžiaugti, galėdami savo pacientams pristatyti vieną naujausių ir pažangiausių lazerių „BiolaseEpicX“. Šiuo lazeriu atliekame ne tik neskausmingas chirurgines procedūras, bet ir saugią, greitą ir efektyvią dantų balinimo procedūrą. Jums užteks vieno vizito pas specialistą, kad galėtumėte džiaugtis balta šypsena.

Prieš balinimo procedūrą lazeriu būtina gyd. odontologo konsultacija, kad būtų įvertinta dantų ir dantenų būklė, nustatyta pradinė dantų spalva. Balinti reikia tik sveikus, sugydytus dantis, nuo kurių pašalinti akmenys, apnašos.

Kaip vyksta dantų balinimo lazeriu procedūra? Jos metu dantenos izoliuojamos ir uždengiamos spec. medžiaga, dantys padengiami balinimo geliu, kuris aktyvuojamas lazerio spinduliu. Gelis sugeria lazerio šviesą, todėl balinant neišsiskiria šiluma. Balinimo metu dantys visiškai nekaista.

Lazeriu aktyvuojamas gelis leidžia visiškai saugiai, greitai ir efektyviai išbalinti dantis per vienintelį apsilankymą pas specialistą. Pacientai iškart po procedūros gali matyti pokyčius. Realus rezultatas išryškėja po 24 val. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad dantys pašviesėja 4–6 atspalviais pagal spalvų raktą.

Tiesa, dantų balinimas – individualus procesas. Koks bus efektas, priklauso nuo žmogaus organizmo, asmeninių įpročių, danties struktūros, higienos, mitybos įgūdžių, amžiaus.

Moksliškai įrodyta, kad balinimas lazeriu nekenkia dantims ir dantenoms. Daugeliui pacientų po procedūros netgi nepasireiškia dantų jautrumas, kuris, balinant kitais būdais, yra pakankamai įprastas reiškinys.

Norint, kad šypsena kuo ilgiau išliktų balta, po procedūros reikalinga ypač gera dantų priežiūra namuose. Taip pat rekomenduojama kas pusę metų atlikti burnos higienos procedūrą, vengti dažančių maisto produktų, gėrimų, cigarečių dūmų.

Balinimo lazeriu procedūros atliekamos tik pilnametystės sulaukusiems pacientams. Plombos, protezuoti dantys neišbąla. Kaip ir „negyvi“ dantys – juos reikia balinti iš vidaus.

dantu-linija-logotipas-mely.jpg

Odontologijos klinika „Dantų linija“

P. Višinskio g. 8-9, Šiauliai
(įėjimas iš Dubijos g.)

Tel. + 370 671 78 000

www.dantulinija.lt

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA