PRAMOGOS
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2017 m. Gruodžio 1 d. 16:28

Lazdijiečiai kūrė „gyvąją“ skulptūrą

Alytus

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


22072

Tarptautinę neįgaliųjų dieną, gruodžio 3-ąją, per visą Lietuvą nuvilnijo socialinė akcija „Aš ir Tu – tai MES!“, subūrusi tūkstančius žmonių septyniolikoje mūsų šalies miestų ir miestelių. Prie akcijos prisijungė ir Lazdijų rajono savivaldybės atstovai – sveikieji ir neįgalieji kartu sukūrė „gyvą“ skulptūrą, simbolizuojančią bendrystę ir vienybę.


Foto galerija:

1-img-8520-001-12173.jpg
1-img-8538-001-12171.jpg

Akcijoje dalyvavo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos ir Lazdijų mokyklos-darželio „Kregždutė“ mokiniai ir mokytojai, Lazdijų meno mokyklos darbuotojai, Lazdijų neįgaliųjų draugijos nariai, Lazdijų rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus, Socialinės paramos skyriaus, Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojai. Smagu, jog prie „gyvąją“ skulptūrą kūrusių dalyvių prisijungė ir Lazdijų rajono savivaldybės meras Artūras Margelis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolis Valūnas.

AŠ – tai neįgalieji bei jų artimieji, TU – negalios nepaliesti, o MES – tai lygiateisiai visuomenės nariai, tokie pat lygūs, taip pat bendraujantys, galintys ir turintys teisę nesijausti kitokiais, „brokuotais“ ar nepakankamai gerais. MES – visi šios žemės vaikai, puošiantys ir turtinantys ją. Akciją globoja Prezidentas Valdas Adamkus. Graži bei prasminga iniciatyva „Aš ir Tu – tai MES!“ gimė pernai „Baltijos ugdymo centro“ bei labdaros ir paramos fondo „Algojimas“ dėka. Akcijoje dalyvavo 18 savivaldybių bendruomenių.

Lazdijų rajono savivaldybės informacija