REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Balandžio 2 d. 18:07

Laurynas Kasčiūnas neketina keisti krašto apsaugos viceministrų komandos

Lietuva

Eltos nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


296819

Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas neketina keisti viceministrų komandos ir toliau pavedė jiems eiti savo pareigas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skelbiama, kad viceministras Žilvinas Tomkus kuruos visuotinės gynybos įgyvendinimą, tai apims gynybos politikos formavimo ir planavimo, komendantūrų, šaukimo sistemos pertvarkos ir karinio personalo bei rezervo politikos klausimus.

Viceministras Renius Pleškys bus atsakingas už Vokietijos brigados dislokavimą Lietuvoje ir tęs kitus darbus susijusius su Lietuvos kariuomenės infrastruktūros plėtra.

Laikinai darbą ministro politinėje komandoje tęs ir viceministrė Greta Monika Tučkutė bei ministerijos kanclerė Kristina Deviatnikovaitė. Viceministrė ir toliau bus atsakinga už kibernetinio saugumo politiką ir krašto apsaugos sistemos įsigijimus.

Ministerijos kanclerė K. Deviatnikovaitė rūpinsis Krašto apsaugos ministerijos darbais, susijusiais su žmogiškaisiais ištekliais, veiklos procesais, ekstremalių situacijų valdymu, biudžetu ir finansais.REDAKCIJA REKOMENDUOJA