REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2020 m. Vasario 12 d. 13:52

Lankėsi naujos sporto šakos Lietuvoje pradininkas

Šiauliai

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


117621

Vasario 11 d. Joniškio rajono savivaldybėje lankėsi naujos sporto šakos diskgolfo propaguotojas, vilnietis Darius Gricius ir pristatė šią sporto šaką. Diskgolfo žaidimas sukurtas Jungtinėse Amerikos Valstijose ir yra labai panašus į tradicinį golfą, tik diskgolfe naudojami diskgolfo skraidantys diskai.

dsc03075-17537.jpg

Žaidimas daugiau pritaikytas poilsiui, pramogai, nors vyksta ir tikros varžybos, net pasaulio čempionatai. Aikštelės įrengiamos parkuose, laukuose, miškuose, o varžybų dalyvis meta diską į metalinius krepšius esančius už 50, 100 ar 150 metrų.

Žaidžiant šį žaidimą, svarbu kuo dažniau (kaip ir golfe) įmesti diską į krepšį. Krepšių aikštelių gali būti nuo 5 iki 18 vnt. Žaidimą mėgsta įvairaus amžiaus žmonės, tačiau šiam žaidimui reikia didelės teritorijos – kai kur aikštelės užima 10 hektarų ir dar daugiau.

Sporto šakos pristatyme dalyvavo ir Joniškio rajono savivaldybės meras V. Gailius, administracijos direktorė V. Kulvinskienė. Jie pranešėjui uždavė daug klausimų. Naująja sporto šaka taip pat domėjosi Joniškio sporto centro direktorius T. Aleknavičius bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus mentorius L. Karaliūnas.

Nutarta labiau susipažinti su šia sporto šaka. Supaprastintas rungtis galima surengti įvairių bendruomenių švenčių metų, mokyklų žaidynėse ir kitose šventėse.

Po susitikimo savivaldybėje, svečias pakviestas apsilankyti Joniškio Krepšinio muziejuje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA