REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kultūra2017 m. Lapkričio 3 d. 10:28

Kviečiama siūlyti žmones, labiausiai nusipelniusius Vilniui ir vilniečiams

Vilnius

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


19027

Kaip ir kasmet Vilniaus savivaldybė pagerbs labiausiai per šiuos metus nusipelniusius vilniečius įteikdama jiems Šv. Kristoforo statulėles. Siūlyti kandidatus statulėlei gauti kviečiami ir gyventojai. Tai padaryti galima iki gruodžio 11 dienos, o statutėles laureatams Vilniaus meras įteiks sausio 25 dieną miesto rotušėje.

Šįmet Šv. Kristoforo apdovanojimai bus rengiami jau 20-ąjį kartą. Tarp Šv. Kristoforo laureatų - tokie Vilniui nusipelnę asmenys kaip menininkas Šarūnas Sauka, dirigentas Gediminas Gelgotas, architektas Audrius Ambrasas, rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, muzikantas Andrius Mamontovas, Benediktas Vanagas ir daugelis kitų.

Šv. Kristoforo statulėle gali būti apdovanotos ir įmonės ar organizacijos, 2017 metais nusipelniusios Vilniui ir jo gyventojams.

Tradiciškai apdovanojimai teikiami mokslo, verslo, kultūros, meno, švietimo, sporto, teisėsaugos, architektūros, labdaringos veiklos, sveikatos apsaugos, medicinos, Vilniaus įvaizdžio formavimo, turizmo plėtros srityse, tačiau gyventojai gali ir patys įvardyti jų siūlomo kandidato nominaciją.

Kasmet apdovanojimų Šv. Kristoforo statulėlėmis komitetas išrenka dešimt nominantų, kurie per metus labiausiai nusipelnė Vilniui ir vilniečiams.

ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA