REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Vasario 29 d. 17:14

Kultūros ministras Simonas Kairys pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtinamos Medijų rėmimo fondo finansuojamų projektų teikimo taisyklės

Lietuva

BNS Fotobanko nuotr.

Ruslanas IržikevičiusŠaltinis: Pranešimas spaudai


293557

Kultūros ministras Simonas Kairys šiandien, vasario 29 d., pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtinamos Medijų rėmimo fondo finansuojamų projektų teikimo taisyklės. Šiam įsakymui įsigaliojus ir Fondo Tarybai priėmus sprendimą dėl konkursų skelbimo, Medijų rėmimo fondui (toliau – Fondas) uždegama žalia šviesa skelbti konkursus finansinei paramai gauti.

Fondas skirs paramą viešosios informacijos rengėjų ir (ar) skleidėjų projektams ir veiklai pagal prioritetinių sričių programas. Tai kultūrinė žiniasklaida ir kultūros periodiniai leidiniai, taip pat regioninė žiniasklaida. Į šią kategoriją taip pat yra įtrauktos tokios svarbios sritys kaip naujienų, tiriamoji ir šviečiamoji žurnalistika, stipendijos žiniasklaidos projektams, bei žiniasklaida tautinių mažumų kalbomis ir lietuvių išeivijos (diasporos) žiniasklaida.

Fondas labai dėkoja Fondo tarybai ir Kultūros ministerijai už didžiulį darbą rengiant ir priimant Lietuvos žiniasklaidos bendruomenei tokias svarbias projektų finansavimo taisykles, taip pat konkurso paskelbimo laukiantiems pareiškėjams už teiktas pastabas bei pasiūlymus taisyklėms.

Fondas dėkoja konkurso paskelbimo laukiantiems pareiškėjams už supratingumą, kantrybę ir kviečia intensyviai ruoštis paraiškų teikimui, pavyzdžiui jau registruotis Viešosios informacijos rengėjų ir skleidėjų informacinėje sistemoje VIRSIS.REDAKCIJA REKOMENDUOJA