REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 5 d. 06:00

Kovo 5-osios horoskopas: nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


293785

Kovo penktoji, antradienis, (antroji 10-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 300 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia Giedrė, Girmantas, Klemensas, Liucijus, Vydotas, Virgilijus;

rytoj: Norvilas, Norvilė, Norvilta, Norviltas, Novyda, Novydas, Novydė, Raminta, Ramintas, Rozina, Rožė, Viktoras;

poryt: Galmantė, Galmantas, Geitautas, Geitautė, Geivyda, Geivydas, Felicita, Milbartas, Milbartė, Rimtas, Rimtautas, Rimtautė, Rimtė, Tomas.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.00, leidžiasi 18.02. Dienos ilgumas – 11.02.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Maža turėti gerą protą, svarbiausia – gerai jį panaudoti“ (R. Dekartas).

**************

Astrologinė prognozė kovo 5-ajai, antradieniui

AVINAS. Nesistenkite susigrąžinti to, kas prarasta. Verčiau žvelkite į priekį. Jeigu yra būtinybė ir galimybė, kreipkitės į institucijas, asmenis, kurie gali jums padėti išspręsti svarbias problemas.

JAUTIS. Aktualūs bus verslo, mokslo, kultūros, teisės arba su užsieniu susiję reikalai. Svarbių dalykų nebeatidėliokite. Neignoruokite ir mylimo žmogaus, vaikų poreikių bei prašymų.

DVYNIAI. Tikriausiai jums pavyks susitarti dėl svarbaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Įvertinkite savo poelgių galimas pasekmes. Laiku sutvarkykite finansinius, draudimo formalumus, deklaruokite pajamas.

VĖŽYS. Tai, dėl ko ilgai negalėjote susitarti, jautėsi interesų konfliktas, šiandien gali pereiti į abipusiai naudingo susitarimo ieškojimą. Regis, nustebins kai kurių asmenų palankumas, nes įpratote juos matyti tik kaip oponentus.

LIŪTAS. Šiandien būtų nedovanotina skęsti rutinoje. Darbe būkite iniciatyvūs, o atlikę būtinus darbus eikite į renginius, reprezentuokite save, susitikite su draugais, gerbėjais. Galimos įdomios pažintys.

MERGELĖ. Tai turėtų būti sėkminga diena, jeigu užsiimate kūrybiniais projektais, sporto ar turizmo veikla, ugdote vaikus. Regis, nestokosite aplinkinių dėmesio. Tikėtini draugiški pasibuvimai. Tik nepaviešinkite paslapčių, kurias pažadėjote saugoti.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali nudžiuginti artimų žmonių, draugų palaikymas, nuoširdūs patarimai. Galite gauti gerą žinią, pozityvų įvertinimą. Regis, pasijusite populiaresni.

SKORPIONAS. Tikriausiai būsite smalsesni nei paprastai, nusiteikę ir atviriau paplepėti, ir kitų paklausyti. Galbūt turėsite kontaktų su žiniasklaida, teiksite ir (ar) imsite interviu ar pan.

ŠAULYS. Aktualūs bus piniginiai, nuomos, tiekimo, komerciniai reikalai. Kad ir koks skubotas būtų reikalų tvarkymo procesas, rezultato šiandien galite tikėtis pakankamai gero.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite susirūpinę darbais, mokslais, vaikų ugdymu. Nors jums padės jūsų mąstymas, inciatyva ir puikus imlumas informacijai, nerimausite, ar viskas pavyks, kaip reikia. Labiau pasitikėkite savimi ir nepraraskite optimizmo.

VANDENIS. Ramiai ruoškitės tam, ko norėtumėte, tačiau nieko dirbtinai neforsuokite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis. Tai turėtų padėti apsisaugoti nuo saviapgaulės, netikrų vilčių.

ŽUVYS. Tikėtinos diskusijos, renginiai ar pristatymai, kur gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos. Pravartu spręsti organizacinius klausimus, bandyti susidraugauti su kolektyvu ir kt.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA