REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 17 d. 06:00

Kovo 17-osios horoskopas: saugokitės infekcijų, apsinuodijimo

Lietuva

Pixabay.com nuotr.

Karolina KonopackienėŠaltinis: ELTA


294928

Kovo septynioliktoji, sekmadienis, (paskutinė 11-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 288 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Gendvilas, Gendvilė, Gertrūda, Patrė, Patricija, Patricijus, Patrikas, Patris, Patrys, Vita;

rytoj: Anzelmas, Eimutė, Eimutis, Einarta, Einartas, Einartė, Einas, Einė, Einys, Einora, Einoras, Sibilė;

poryt: Juozapa, Juozapas, Juozapota, Juozapotas, Juozapina, Juozas, Juozė, Juzė, Prutenis, Vilė, Vilys.

**************

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 6.30, leidžiasi 18.26. Dienos ilgumas – 11.56.

Šiandien – pirmoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

**************

Protingos mintys:

„Mes gyvename iš to, ką gauname, bet kuriame gyvenimą iš to, ką duodame“ (V. Čerčilis).

**************

Astrologinė prognozė kovo 17-ajai, sekmadieniui

AVINAS. Nuo pat ryto galite nekaip jaustis dėl sutrikusios sveikatos arba vienišumo. Derėtų patiems rodyti iniciatyvą, jei yra poreikis bendrauti. Ieškokite kontakto su giminaičiais, artimaisiais, kaimynais ar draugais.

JAUTIS. Geriau jausitės, jeigu pavyks susikurti aplink save komfortišką aplinką ir ramiai atsipalaiduoti, pasimėgauti gardžiu maistu, o vakare – turiningai pabendrauti su draugiška kaimynų, giminaičių ar bičiulių kompanija.

DVYNIAI. Rytas nežada žvalumo, pozityvių emocijų ir geros savijautos. Būsite vangūs, ypač jei pristigo miego ar kamuoja pagirios. Regis, niekuo negalėsite pasitikėti – nei savimi dėl savikontrolės stygiaus, nei kitais dėl jų nesąžiningumo, priklausomybių.

VĖŽYS. Paryčiais galite jaustis nesaugūs ar negaluojantys. Galbūt tai bus pagirių pasekmė arba nerimas dėl gautos žinios iš užsienio, nesklandumo kelionėje ar kt. Saugokitės infekcijų, apsinuodijimo.

LIŪTAS. Nuo pat ankstaus ryto mintys suksis apie susitikimus, gandus, pinigus ir pan. Įdienojus galite pajusti stiprų asmeninės erdvės poreikį. Nebesinorės jokių diskusijų ir aktyvaus bendravimo.

MERGELĖ. Rytas gali būti neramus dėl įvairių priežasčių – tiek priklausančių nuo jūsų poelgių, tiek dėl pašalinių poveikių. Reikia saugotis dujų nuotėkio, smalkių. Nebūkite patiklūs, nes yra padidėjęs sukčių aktyvumas.

SVARSTYKLĖS. Šiandien gali būti paklibintos kai kurios jūsų nuostatos ar įsitikinimai. Regis, teks pasitelkti filosofinį požiūrį, kad sau padėtumėte. Gali būti nelengva ruoštis rytdienos darbams dėl nekokios savijautos, augintinių problemų ar kt.

SKORPIONAS. Kai kurias viltis jums gali tekti apkarpyti dėl išgirstos naujienos ar per didelių sąnaudų. Jeigu esate kelionėje ar kažkur išvykstate, veikiausiai turėsite daugiau optimizmo ir viltingo jaudulio.

ŠAULYS. Nuo pat ankstaus ryto tikėtini trukdymai savaitgališkai jaustis. Nerimo gali sukelti artimo žmogaus, sutuoktinio problema ar būsena, bendra situacija ir pan. Saugokitės apsinuodijimo, dujų nuotėkio.

OŽIARAGIS. Jūsų arba šalia esančio asmens, augintinio pablogėjusi savijauta gali sudrumsti šios dienos pradžią ir sukelti neplanuotų rūpesčių, būtinybę keisti dienotvarkę.

VANDENIS. Jeigu šį rytą prabudę nepasijusite apvogti, ką nors pametę, nuvylę, tai diena gali būti rami. Patirtų nuostolių atveju, ieškosite prarastų daiktų, galimybių sumažinti žalą ar pan.

ŽUVYS. Nuo pat ankstyvo ryto problemų gali kilti dėl artimų žmonių keisto elgesio, negalavimų ar neblaivumo. Jei visgi paryčiais nieko keisto nenutiks, tai įdienojus prasidės aktyvesnis laikas įvairiai veiklai, kūrybai, laisvalaikiui su vaikais.

Geros dienos!REDAKCIJA REKOMENDUOJA