REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Horoskopai2024 m. Kovo 11 d. 18:57

Koks esate paukštis pagal savo Zodiako ženklą?

Lietuva

stocksnap.io nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.lt


294124

Kiekvienas Zodiako ženklas, atsižvelgiant į jam priskiriamas savybes, gali būti panašus į tam tikrą paukščių rūšį. Kas esate jūs – povas, vieversys ar pelėda? Jeigu netikite žvaigždžių ženklais ir tuo, kad galite būti panašus į kurį nors paukštį, pažiūrėkite į šį horoskopą kaip į nuotykį.

Avinas

Temperamentu ir drąsa pasižymintis Avinas panašiausias kilnųjį erelį. Akylas, turintis puikią intuiciją ir labai įžvalgus bei puikiai besiorientuojantis. Tai savybės, kurios vienija šį Zodiako ženklą ir paukščių rūšį.

Jautis

Šio ženklo atstovai panašiausi į antis. Nors po Jaučio ženklu gimę žmonės – geraširdžiai ir nuoširdūs, tuo pačiu metu jie stokoja pasitikėjimo savimi.

Dvyniai

Dvilypumu pasižymintys Dvyniai panašiausi į povus. Iš pažiūros paprastas ir niekuo neypatingas žmogus tam tikromis sąlygomis ir aplinkybėmis gali atsiskleisti atimdamas žadą visiems aplinkiniams. Visai kaip povas, turintis nepaprastai gražią plunksnų uodegą.

Povas. pixabay.com nuotr.

Vėžys

Vėžio ženklo atstovai linkę saugoti ir globoti kitus, be to, jie linkę perdėtai atsakingai rūpintis savo namų aplinka. Šiomis savybėmis Vėžiai panašiausi į rūtestinguosius gandrus.

Liūtas

Kovingieji Liūtai pasižymi visa eile ryškių savybių. Jie – kūrybiški, pasitikintys savimi, šiek tiek dramatiški ir arogantiški. Tačiau nepažabojamu savo laisvės troškuliu jie panašiausi į papūgas.

Mergelė

Šio ženklo atstovai – itin disciplinuoti ir tvarkingi. Savo išpuoselėta išvaizda ir pasitikėjimu savimi žmonės, gimę po šiuo ženklu, panašiausi į išskirtinės išvaizdos ir būdo kukučius.

Papūga. pixabay.com nuotr.

Svarstyklės

Svarstyklės žinomos dėl savo gero skonio, elegancijos ir žavesio. Jos visada ieško harmonijos. Be to, šio Zodiako ženklo atstovai sunkiai išgyvena būdami skyriuje. Tai ištikimiausias ženklas, o šia savybe jie prilyginami gulbėms.

Skorpionas

Su Skorpionu sugyventų tikrai ne visi. Tai pats ryškiausias Zodiako ženklas, pasižymintis sudėtingomis charakterio savybėmis. Viena jų – nepažabojamas užsispyrimas. Tuo Skorpionai panašūs į vištas.

Šaulys

Šio ženklo atstovai lyg kurtiniai. Ištikimi, kruopščiai besirenkantys partnerį ir pasišventę šeimynio lizdo kūrimui. Šauliai lygiai taip pat vertina šeimą ir ištikimybę.

Višta. pixabay.com nuotr.

Ožiaragis

Savo išmintimi Ožiaragiai panašiausi į pelėdas. Tiesa, tai ne vienintelė juos jungianti savybė. Žmonės, gimę po šiuo Zodiako ženklu, naktį geba kurpti planus ir generuoti idėjas. Panašu, kad posakis „rytas už vakarą protingesnis“ jiems netaikomas.

Vandenis

Po Vandenio ženklu gimę žmonės – maištingos sielos, ekscentriški, originalūs, dažnai ir spontaniški. Dėl šių savybių Vandenius galima sugretinti su kalakutais.

Žuvys

Iš pažiūros malonios ir draugiškos Žuvys gali būti labai nepastovios nuotaikos. Šie žmonės taip pat laikomi svajokliais. Jeigu Žuvų atstovai būtų paukščiai, veikiausiai atstovautų pavasario pranašą vieversį.REDAKCIJA REKOMENDUOJA