REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 22 d. 15:29

Klaipėdos pareigūnai nustatė nepilnametį, kuris galimai išterliojo daug paplūdimio įrangos Melnragėje

Klaipėda

Etaplius.ltŠaltinis: Klaipėdos apskr. VPK inf.


295825

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai atliekantys ikiteisminį tyrimą dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo (pagal LR BK 187 str. 1 d.) nustatė nepilnametį įtariamąjį, galėjusį grafičiais išteplioti daug paplūdimio įrangos Melnragėje.

Šių metų sausio mėnesio 4 d. buvo gautas paplūdimius prižiūrinčios įstaigos atstovo pareiškimas, kad Klaipėdoje, Ruonių gatvėje, Melnaragės paplūdimyje, purškiamais aerozoliniais dažais yra apipiešta 20 persirengimo kabinų bei gelbėtojo posto išorinė siena. Žala įvertinta daugiau nei 730 eurų.

Tyrimo metu nustatyta, kad tai padaryti galėjo 2007 m. gimęs nepilnametis. Atlikus kratą jo gyvenamojoje vietoje buvo rastos priemonės, kurios galėjo būti naudotos nusikalstamai veikai įvykdyti: dažai, jų flakonėliai, markeriai, užrašai, piešinių eskizai, kitų tyrimui reikšmės turinčių daiktų.

Vaikinui pareikšti įtarimai pagal LR BK 187 str. 1 d. Tyrimą tęsiantys pareigūnai neatmeta, kad minėtas įtariamasis uostamiestyje grafičiais išpiešti galėjo ir daugiau objektų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.REDAKCIJA REKOMENDUOJA