REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Gatvė2023 m. Rugpjūčio 24 d. 14:16

Klaipėda ruošiasi naujiems mokslo metams: dėmesys skiriamas saugumui gatvėse

Klaipėda

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


276210

Artėjant naujiems mokslo metams, kuomet uostamiesčio gatvėmis į mokyklas išskubės moksleiviai, miesto savivaldybė jau pradėjo jų saugumo užtikrinimo darbus.

Anot jos, miesto gatvėse jau atnaujinamas pėsčiųjų perėjų ženklinimas. Arčiau ugdymo įstaigų ne tik iš naujo išdažomi vadinamieji zebrai, bet ir netoli perėjų išpurškiamas papildomas įspėjamasis ženklas – „Apsaugok mane“.

Taip pat siekiama pasirūpinti ir saugumu pėsčiųjų perėjose tamsiuoju paros metu, todėl prie perėjų įrengiamas kryptinis apšvietimas, pagerinantis matomumą vairuotojams. Šiais metais kryptinis apšvietimas papildomai įrengtas Debreceno g. ir Šilutės pl. sankryžos perėjose.

Numatoma, kad mokslo metų pradžioje specialistai papildomai stebės eismą mieste ir reaguos bei valdys eismo srautus, kur kils sudėtingos situacijos.

Tuo metu prie ugdymo įstaigų rugsėjo pirmosiomis savaitėmis kur kas dažniau bus galima išvysti ir policijos pareigūnus. Kaip pažymi savivaldybė, pareigūnai budės prie perėjų, organizuos patikrinimus ir stebės, kaip vaikai atvežami į mokyklas, ar mažesni vaikai vežami jiems pritaikytose kėdutėse, ar geltonieji autobusiukai saugiai išleidžia vaikus ir kiti galimi pažeidimai.REDAKCIJA REKOMENDUOJA