REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Rinkimai 20232023 m. Kovo 5 d. 22:29

Kėdainiuose dėl mero posto varžosi parlamentaras V. Fiodorovas ir LSDP kandidatas

Kėdainiai

Etaplius.LTŠaltinis: ELTA


260786

Kėdainių rajone, suskaičiavus kiek daugiau nei pusę savivaldos ir merų rinkimų rezultatų, pagrindinė kova vyksta tarp Darbo partijos ir Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) kandidatų – parlamentaro Viktoro Fiodorovo ir Valentino Tamulio.

Tuo metu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seimo narė Jurgita Sejonienė rinkimuose yra priešpaskutinė su 4 proc. balsų.


V. Tamulis ir V. Fiodorovas, suskaičiavus duomenis iš 31 apylinkės (iš viso – 52), surinko atitinkamai 26,42 proc. ir 26,21 proc. balsų.


Liberalų sąjūdžio kandidatas Saulius Grinkevičius ir Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ kandidatas Paulius Aukštikalnis surinko atitinkamai 16,25 proc. ir 14,67 proc. balsų.


Beveik 10 proc. balsų turi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos iškeltas Dalius Serafinas, 2 proc. – Laisvės partijos deleguotas Raivydas Rakauskas.


Tarybos narių rinkimuose pirmauja Darbo partija (26 proc.) ir Lietuvos socialdemokratų partija (22 proc.). „Vardan Lietuvos“ ir LVŽS turi po 13 proc. balsų.REDAKCIJA REKOMENDUOJA