REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Kovo 7 d. 08:56

Kazlų Rūdos gyventojas pripažintas kaltu dėl plėšimo: laukia 4 metai kalėjimo

Kazlų Rūda

Freepik.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


294188

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų nuosprendžiu 25-erių metų E. K. pripažintas kaltu dėl plėšimo iš gyvenamojo namo Kaune ir nuteistas 4 metų laisvės atėmimo bausme, pranešė prokuratūra.

Baudžiamosios bylos duomenimis, vieną 2022 metų spalio mėnesio naktį niekur nedirbantis E. K. išdaužė gyvenamojo namo Kaune durų stiklą ir įsibrovė į vidų. Įsibrovėlis sužalojo namo šeimininką, grasino jam ir kartu namuose buvusiai jo draugei bei neteisėtai pasisavino kauniečiui priklausiusius 20 tūkst. eurų.

Anksčiau už fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą bei sukčiavimą teistas asmuo apklausų metu dėl padaryto nusikaltimo pareigūnams neprisipažino. Tiek jis, tiek automobiliu kartu važiavusi ir ten jo laukusi draugė teisinosi, kad naktį šiaip sau važinėjosi miesto gatvėmis.

Vis gi teisėsaugos pareigūnų surinkti ir teisiamojo proceso metu ištirti įrodymai patvirtino E. K. kaltę. Abu nukentėjusieji atpažino kaltinamąjį, miesto vaizdo kamerų įrašai užfiksavo jo automobilio judėjimą įvykio vietos prieigose iš karto prieš ir po nusikalstamos veikos padarymo.

Taip pat nustatytas kaltinamojo mobilaus telefono prisijungimas prie mobiliojo ryšio operatorių bazinės stoties, aptarnaujančios įvykio vietos teritoriją.

Apylinkės teismas, paskelbdamas apkaltinamąjį nuosprendį, iš dalies patenkino nukentėjusiųjų pareikštą civilinį ieškinį. Nukentėjusiajam priteista 23 tūkst. 300 eurų turtinės ir 1 tūkst. 500 eurų neturtinės žalos. Nukentėjusiąja pripažintai šeimininko draugei – 500 eurų neturtinės žalos.

Kauno apylinkės teismo nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui.REDAKCIJA REKOMENDUOJA