REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2018 m. Spalio 6 d. 09:48

Kauno socialdemokratai rinks kandidatą į mero postą

Kaunas

Budintis BudėtojasŠaltinis: Etaplius.lt


55361

Šeštadienį Kauno socialdemokratai spręs, kas atstovaus partijai tiesioginiuose mero rinkimuose bei spręs, kurį kandidatą kelti į šalies prezidento postą.

Mero rinkimams yra iškelti penki kandidatai: savivaldybės tarybos narys Židrūnas Garšva, partijos Kauno skyriaus vadovas Giedrius Bielskus, ilgametis savivaldybės tarybos narys, buvęs laikinosios sostinės meras Arvydas Gabaravičius, buvusi Seimo narė Orinta Leiputė ir nepriklausomas kandidatas, advokatas Gintaras Černiauskas.

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Kauno skyriaus konferencijos delegatai rinks ir partijos atstovą Prezidento rinkimuose. Iškelti du kandidatai - Europos Komisijos narys Vytenis Povilas Andriukaitis ir Europos Parlamento narė Vilija Blinkevičiūtė. Pasak partijos vadovo Gintauto Palucko, partija gali kelti bet kurį kandidatą.

„Svarbu, kad žmogui būtų 40 metų, o kelti gali tikrai bet ką, - Eltai sakė G. Paluckas. - Mano žiniomis, iš skyrių, pateikusių duomenis (du trečdaliai visų skyrių - ELTA), pirmauja V. P. Andriukaitis. Jį yra iškėlę daugiausia skyrių“.

Dėl savo atstovo Prezidento rinkimuose LSDP galutinai nuspręs lapkričio pabaigoje.

Prezidento rinkimai vyks 2019 m. gegužės 12 dieną.
ELTAREDAKCIJA REKOMENDUOJA