REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Kovo 15 d. 13:56

Kaune sodinimui į Laisvės alėją atvežta liepa sužalojo darbininką

Kaunas

Freepik.com nuotr.

Ingrida SteniulienėŠaltinis: ELTA


294996

Ant medžius Kauno centre sodinusio darbininko užvirto liepa, vyras nuvežtas į ligoninę, pavojaus jo gyvybei nėra.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Reda Zarauskienė Eltą informavo, kad pranešimas apie nelaimę Laisvės alėjoje buvo gautas penktadienį, 12.30 val.

„Laisvės alėjoje sodinant medžius, ant 55 metų darbuotojo užvirto didelis medis, iškviesti medikai, policija. Vyras pristatytas į gydymo įstaigą, pavojaus gyvybei nėra”, – Eltai sakė policijos atstovė.

Dėl įvykio renkama medžiaga, ikiteisminis tyrimas kol kas nėra pradėtas.

Kauno miesto savivaldybė feisbuke paskelbė, kad, pradėjus liepų atsodinimą Laisvės alėjoje, iš vilkiko puspriekabės keliamas medis virsdamas kliudė kraną valdžiusį darbininką. Nelaimė nutiko atsikabinus vienam iš diržų.

„Nuo 20 iki 25 metų augintos liepos – išties masyvios ir didelės, ūgiu pranoksta net kai kurias senąsias. Tenka pripažinti, kad iki šiol nebuvo patirties atsodinant tokio aukščio medžius. Gaila, kad pirmas bandymas apkarto, tačiau iš to bus padarytos visos reikiamos išvados – šis incidentas jau tapo labai stipria pamoka. „Kauno gatvių apšvietimo“ vyrai visada yra tarsi miesto „greitoji pagalba“. Apmaudu ir gaila, kad šįkart greitosios prireikė vienam iš jų. Dabar savo profesionalų ir rūpestingą darbą atlieka medikai,“ – feisbuke paskelbė savivaldybė.

Nukentėjusiam darbuotojui linkima sveikatos – kad greitai sustiprėtų ir grįžtų į darbus.REDAKCIJA REKOMENDUOJA