REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas naujo2023 m. Gegužės 5 d. 09:28

JUPOJA mini 25-ąjį gimtadienį: „Anza PRO“ atstovas pristato visiškai naują teptukų seriją

Šiauliai

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


266387

25-ojo gimtadienio proga prekybos centras JUPOJA pakvietė statybinių medžiagų gamintojų atstovus pasidalinti patarimais ir pristatyti savo produkciją. Platų aukštos kokybės produktų asortimentą rasite JUPOJA prekybos centruose.

Šį kartą įmonės „Tikkurila“ pardavimų atstovas Nerijus Grigonis pristato visiškai naują „Anza PRO“ teptukų seriją, kuri greitu metu pasirodys ir Lietuvos rinkoje. Šioje teptukų serijoje pirkėjai ras įvairių rūšių teptukus, skirtus profesionalams ir ne tik jiems.

„Anza“ teptukai skirti ir lauko, ir vidaus darbams. N. Grigonis džiaugiasi, kad Lietuvos rinkoje pasirodė ir meistrų pamėgtas sienų ir lubų volelis, kuris iki šiol buvo tik 25 centimetrų pločio, o šiuo metu prekyboje pasirodė itin patogus, platus, 41,5 centimetro pločio volelis. Šio pločio voleliai skirti įvairiems paviršiams, nes galima įsigyti trumpo, vidutinio ilgio ar ilgo plauko.

Pavasarį visi keliauja į savo sodus bei sodybas, prasideda lauko darbai, todėl N. Grigonis primena ir demonstruoja labai pasiteisinusį įrankį – terasų aliejavimo kempinę.

Tai yra įrankis „du viename“. Jis skirtas tiek pasiruošti seną paviršių prieš aliejavimą, jį pašveisti, nusiplauti, tiek labai patogiai ir lengvai padengti naują alyvą.

JUPOJA – viskas statybai, remontui ir Jūsų namų aplinkai po vienu stogu!

Mus rasite Šiauliuose (Sodo g. 26), Joniškyje (Turgaus g. 10), Naujojoje Akmenėje (V. Kudirkos g. 26), Kelmėje (Raseinių g. 17), Kuršėnuose (Ventos g. 154b) ir Pakruojyje (Vilniaus g. 18). E. parduotuvė

www.jupoja.lt

ReklamaREDAKCIJA REKOMENDUOJA