REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Gegužės 19 d. 06:52

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius lankėsi Joniškyje

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


217147

Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius, administracijos direktorius Tomas Armonavičius, administracijos direktorius pavaduotojas Aivaras Rudnickas, mero patarėja Inga Karbauskienė, Joniškio pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Lina Martinaitienė, Joniškio ligoninės vadovas Martynas Gedminas ir savivaldybės gydytoja Gerda Skripkuvienė susitiko su Šiaulių Respublikinės ligoninės direktoriumi Mindaugu Pauliuku.

Vizito metu meras pristatė Joniškio sveikatos sistemą ir įgyvendintus pokyčius. Meras atkreipė dėmesį, kad įgyvendinti pokyčiai leidžia teikti kokybiškas paslaugas pacientams ir sulaukti jaunų kvalifikuotų medikų.

Susitikimo metu diskutuota apie galimybę bendradarbiauti, dalintis patirtimi su Respublikinės Šiaulių ligoninės specialistais ir aptartos pagrindinės sveikatos tobulinimo galimybės.

„Svarbu suprasti, kad svarbiausia sveikatos, kaip ir bet kurioje kitoje srityje,– yra žmogus ir jam teikiamos paslaugos. Kuo glaudesnis bendradarbiavimas tarp skirtingo lygio sveikatos priežiūros įstaigų, tuo kokybiškesnės paslaugos suteikiamos kiekvienam pacientui“, – sako V. Gailius.

Po susitikimo Joniškio rajono savivaldybėje M. Pauliukas apsilankė Joniškio ligoninėje. Joniškio ligoninės vadovas M. Gedminas pristatė teikiamas paslaugas, turimą įrangą ir pademonstravo atliekamas procedūras. Respublikinės Šiaulių ligoninės direktorius su ligoninės personalu diskutavo apie įgyvendintus pokyčius, naujoves,  iššūkius ir ateities planus. Daug dėmesio skirta paslaugų teikimui bei tobulinimui.

„Mūsų regiono bendravimas, bendradarbiavimas ir patirties dalijimasis yra labai svarbus teikiant pagalbą pacientams“, – susitikimo metu kalbėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas.

Tai pirmasis Šiaulių Respublikinės ligoninės direktoriaus M. Pauliuko vizitas Joniškyje.

Respublikinės Šiaulių ligoninės direktoriaus pareigas M. Pauliukas pradėjo eiti š. m. gegužės 6 d. Naujasis ligoninės vadovas buvo atrinktas per 2022 m. kovo 24 d. vykusį konkursą, kuriame dalyvavo penki kandidatai.

 REDAKCIJA REKOMENDUOJA