REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2022 m. Rugsėjo 8 d. 10:12

Joniškio rajono savivaldybės meras dalyvaus Regionų forume

Joniškis

Etaplius.ltŠaltinis: Joniškio rajono savivaldybės inf.


245227

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius dalyvaus Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos inicijuotame ir kartu su Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerija bei Lietuvos savivaldybių asociacija organizuojamame Regionų forume LR Prezidentūroje.

Forumo metu Joniškio rajono savivaldybės meras skaitys pranešimą tema „Geroji Joniškio savivaldybės praktika užimtumo sistemos modernizavimo srityje“.

„Grąžinant ilgalaikius bedarbius į darbo rinką, mes padedame ne tik jiems, bet tuo pačiu ir jaunai augančiai kartai, kuri matydama dirbančius tėvus, darbą laikys vertybe. Džiaugiamės kiekvienu asmeniu, kuris grįžta į darbo rinką, ir kardinaliai pakeičia savo gyvenimą.“, – sako V. Gailius.

Forumo metu LR ministrai, savivaldybių merai, parlamentinių partijų deleguoti atstovai ir ekspertai dalinsis patirtimi ir skaitys pranešimus savivaldybėms aktualiomis temomis: tvari regionų plėtra, pokyčiai ir galimybės užimtumo sistemoje, investicijų regionuose svarba, bendradarbiavimas tarp įvairaus lygio valdžios institucijų ir kt.REDAKCIJA REKOMENDUOJA