REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2022 m. Kovo 15 d. 14:05

Joniškio rajone konkurso „Mūsų valstybės tarnautojas“ laureatu išrinktas aplinkosaugininkas Konstantinas Rezgys

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


208922

Kovo 11-ąją Joniškio kultūros centreAplinkos apsaugos departamento Šiaulių valdybos Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas Konstantinas Rezgys buvo išrinktas geriausiu Joniškio rajono 2021 metų valstybės tarnautojutradiciniu tapusiame konkurse „Mūsų valstybės tarnautojas“.

Praėjusiais metais Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius kartu su Seimo nariu Liudu Jonaičiu ir Europos parlamento nariu Petru Auštrevičiumi aktyviai kvietė visuomenę dalyvauti renkant geriausią 2021 metų valstybės tarnautoją. Konkursas „Mūsų valstybės tarnautojas“ skatina ne tik pagerbti sąžiningus ir kompetentingus darbuotojus, į kuriuos turime lygiuotis, bet suburti vieningą visuomenę siekti teisingesnės, šviesesnės Lietuvos ateities.

Nominacijai rajono gyventojai siūlė, jų nuomone, vertus, sąžiningus, principingus, dorus, kompetentingus ir ištikimus duotai priesaikai žmones, pareigingai dirbančius valstybei ir jos žmonėms.

Iš septynių visuomenės pasiūlytų nominantų, balsuojant laikraščio „Sidabrė“ redakcijoje ir Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainėje buvo išrinktas geriausias valstybės tarnautojas – aplinkosaugininkas Konstantinas Rezgys.

K. Rezgiui įteiktas Europos Parlamento nario P. Auštrevičiaus įsteigtas prizas – pažintinė kelionė į Europos Parlamentą.

„Jaučiuosi labai pamalonintas šiuo apdovanoju. Noriu padėkoti organizatoriams už tokią gražią iniciatyvą ir žinoma, balsavusiems žmonėms, kurie įvertino mano darbą Aplinkos apsaugos departamente. Aplinkosaugininko darbe sau keliu aukštus reikalavimus – itin svarbu padaryti darbą sąžiningai nuo pradžių iki galo, gilintis, domėtis ir objektyviai vertinti“, – sako Pakruojo aplinkos apsaugos inspekcijos vyriausiasis specialistas Konstantinas Rezgys. 

Kaip teigia aplinkosaugininkas,  šiame darbe visada svarbu atsižvelgti į situaciją, pirmiausia su žmogumi palaikyti dialogą, išaiškinti, kokie yra pažeidimai, suteikti visą reikiamą informaciją ir tik jei būtina taikyti administracinę atsakomybę.

„Kai pareigūnas balso nekelia, tai ir žmonės atsako tuo pačiu –  užsimezga geranoriškas dialogas, pasitarnaujantis ir žmogui, ir pareigūnui, ir gamtai. Labai svarbu skatinti pažeidimą padariusius asmenis pergalvoti savo veiksmus, veiklas ir vertybes. Kad jie suvoktų pažeidimo kenksmingumą kartais ir jiems patiems. Visgi mes visi kuriame aplinką, kurioje gyvename“, – teigia K. Rezgys.REDAKCIJA REKOMENDUOJA