REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2020 m. Rugpjūčio 13 d. 15:24

Joniškio jaunimas šventė Tarptautinę jaunimo dieną

Šiauliai

Reporteris SkaistėŠaltinis: Etaplius.lt


141893

Joniškio Algimanto Raudonikio meno mokyklos Atviras jaunimo centras kartu su Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešąja biblioteka ir Joniškio kultūros centru rugpjūčio 12 d. pakvietė Joniškio krašto jaunimą atšvęsti Tarptautinę jaunimo dieną.

Tarptautinės jaunimo dienos renginiai prasidėjo aikštėje prie Joniškio rajono savivaldybės, kurioje meras Vitalijus Gailius pristatė erdvę, skirtą jaunimui. Meras kvietė jaunuolius ne tik mėgautis grynu oru ant sėdmaišių, bet ir nebijoti užeiti į Joniškio rajono savivaldybės pastatą pasitarti ar tiesiog pabendrauti.

Vėliau jaunuoliai kartu su menininke Karolina Aleškevičiūte grafiti edukacijoje gražino Atviro jaunimo centro patalpas, dalyvavo organizacijų mugėje, įsitraukė į diskusiją apie savanorystės prasmę su „G&G Sindikatas“ grupės nariu Gabrieliumi Liaudansku-Svaru. Vakare Joniškio kultūros centro estradoje koncertavo „Colours of Bubbles“, o dienos renginius užbaigė kinas po atviru dangumi – visi norintys stebėjo filmą „Žalioji knyga“.

Jaunimo reikalų koordinatorės informacijaREDAKCIJA REKOMENDUOJA