Sportas2024 m. Balandžio 4 d. 08:26

Jonavos sporto centro krepšininkai grįžo iš tarptautinio krepšinio turnyro Prahoje

Jonava

Etaplius.LTŠaltinis: Jonavos sporto centras

296993

Kovo 28-31 dienomis, Čekijos sostinėje Prahoje vyko tarptautinis jaunimo krepšinio turnyras „Easter Euro Basket 2024“ kuriame dalyvavo penkios Jonavos sporto centro komandos iš amžiaus grupių U12, U14, U16 ir U17.

Turnyre dalyvių skaičius siekė apie 750 žaidėjų, dalyvavo apie 60 komandų iš viso pasaulio : Lietuvos, Latvijos, Albanijos, Serbijos, Lenkijos, Ukrainos, Vokietijos, Slovėnijos, Ispanijos.

Jonavos SC U12 komanda (treneris G. Mazurevičius) turnyre iškovojo 7- vietą, Jonavos SC U14 B komanda (treneris A. Kačenauskas) iškovojo 12- vietą, Jonavos SC U14 A komanda (treneris E.Zinys) iškovojo 7-vietą. Jonavos SC U16 komanda (treneris E. Zinys) žaidusi be pralaimėjimų nukeliavo iki finalo ir tik ten nusileidusi priešininkams iškovojo 2-vietą. Na o vyriausi, Jonavos SC U17 komanda (treneris T. Kepežinskas), žaidusi metais vyresnių grupėje, nepatyrė nei vieno pralaimėjimo, iškovojo 1- vietą bei tapo savo amžiaus grupės čempionais.