REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2024 m. Sausio 31 d. 09:42

Jonavos rajono salės futbolo pirmenybėse sužaisti paskutiniai susitikimai pogrupiuose

Jonava

Etaplius.LTŠaltinis: Jonavos sporto centras


290577

A pogr. komanda „Vikingai‘‘ nugalėjusi „Voituras‘‘ penkiukę rezultatu 7:4 ir surinkusi 12 taškų tapo pogrupio nugalėtoja. E. Utyra „Vikingai‘‘ pelnė tris įvarčius ir yra pirmenybių rezultatyviausias žaidėjas , pasižymėjęs 15 kartų . „Voituras‘‘ komanda turėdama lygiai taškų su „Ultros‘‘ (po 6 taškus) ir pastarajai pogrupio rungtynėse pralaimėjusi, liko trečia užleisdama antrą vietą „Ultros‘‘ komandai.

Susitikimą aktyviai pradėję pelnydami greitus du įvarčius ir pirmaudami rezultatu 2:0 „Jauni ir Seni“ komanda nesugebėjo atlaikyti „atsigavusios“ „Ultros“ komandos spaudimo, ko pasekoje buvo praleisti šeši įvarčiai. Galutinis varžybų rezultatas 2:6. Turėdami 1 tašką „Jauni ir Seni“ pogrupyje liko penkti ir į tolimesnes kovas dėl vietų nepateko. Ketvirti pogrupyje liko su iškovotais keturiais taškais „FK 2006 I“.

B.pogr. rungtynėse „FK 2006 II“ šventė pergalę prieš ,,Rinktine“ rezultatu 9:3. Pogrupio varžybose neiškovoję nė vieno taško „Rinktinės“ komanda iš tolimesnės kovos dėl Pirmenybių taurės pasitraukė. „FK 2006 II“ ir „Mūsų Jonava“ turėdamos po keturis taškus ir tarpusavyje sužaidė lygiosiomis 1:1. Dėl geresnio įvarčių santykio treti pogrupyje liko „FK 2006 II“. Ketvirtoje vietoje likusi „Mūsų Jonava“ išsaugojo teisę žaisti ketvirtfinalyje.

Tai buvo centrinės šio vakaro turo rungtynės tarp pirmaujančių Bpogr. komandų „Klevas“ ir „Laukiniai Pentinai“ Jos vyko įtemptoje, nervingoje aplinkoje. Parodytos geltonos kortelės L. Stonkui, A. Gabului (Lauk. Pent.) ir D. Regelskiui „Klev.) tai tik patvirtina. Lygių varžovų dvikova , kurioje galutiniam rezultatui 3:1 įtakos turėjo komandų vartininkų žaidimas. „Klevo“ komandoje pasižymėjo R. Fiodorovas, D. Ragelskis, D. Šichranov. „Laukiniai Pentinai“ kartą pasižymėjo A. Gabulas.

Rezultatyviausi pirmenybių žaidėjai E.Utyra 15įv. (Vikingai) L.Stonkus 10 įv. (Laukiniai Pentinai) R. Fiodorovas 8įv. , D.Šichranov 7 įv. (Klevas)

KETVIRTFINALIAI

Pirmoji ketvirtfinalio kova tarp Ap. 1v. iškovojusios „Vikingų“ komandos ir Bpog. 4v. „Mūsų Jonava“ vyks vasario 4 d. 11.00 val.

12.00 val. susitiks A.p. 3v. „Voituras“ su B.p. 2v. „Laukiniai Pentinai“

13.00 val. B.p. 1v. „Klevas“ su A. p. 4v. „FK 2006 I“

14.00 val. B. p. 3v. „FK 2006 II“ su „A.p. 2.v. „Ultros“

Vasario 11 d.

Nuo 12.30 v. prasidės pusfinalių kovos.REDAKCIJA REKOMENDUOJA