REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2023 m. Kovo 2 d. 13:14

Jonavoje pastatė pirmuosius namelius benamėms katėms

Jonava

A. Reipos nuotr.

Etaplius.LTŠaltinis: Jonavos rajono savivaldybė


260502

Jonavos miesto seniūnija kartu su bendrove „Jonavos paslaugos“ pastatė keturis benamėms katėms skirtus namelius, kuriuos gyvūnų globos organizacija „Mylėkime kates“ nupirko už gyventojų paaukotus pinigus.

Nameliai katėms įrengti Sodų, Kosmonautų, Vilniaus ir Varnutės gatvėse.

„Norėjome, kad namukai būtų įkasami, stogas atsidarytų, o lindimo ertmės būtų šiek tiek didesnės, jog mažieji draugai nebijotų jame apsigyventi. Taigi, manome, kad namukai pavyko, tačiau, žinoma, laukiamos visos emocijos“, - facebooke skelbia VšĮ „Mylėkime kates” bei pateikia surinktų ir išleistų lėšų ataskaitą.

Gyvūnų globėjams pavyko surinkti 1230 eurų – tiek per dvi „Gyvūnų gerovės“ savaites paaukojo jonaviečiai.

Jonavos rajono savivaldybė dvi „Gyvūnų gerovės“ savaites paskelbė praėjusių metų lapkričio pabaigoje po mero pavaduotojos Birutės Gailienės inicijuoto susitikimo su rajone veikiančiomis gyvūnų globos organizacijomis.

„Vėlų rudenį, kai pirmą kartą inicijavome susitikimą su beglobiais gyvūnais besirūpinančiais jonaviečiais, sutarėme, kad mes, savivaldybė, padėsime viešinant iniciatyvą tokių namelių atsiradimui ir pakvietėme gyventojus aukoti.

Dėkoju visiems jonaviečiams, kurie prisidėjo tiek pinigais, tiek ir maistu gyvūnams. Ačiū organizacijai „Mylėkime kates“ už prisiimta atsakomybę ir sumanymo įgyvendinimą“, - sako B. Gailienė.

Jonavoje pastatytus kačių namelius prižiūrės miesto seniūnija.REDAKCIJA REKOMENDUOJA