REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Sportas2022 m. Lapkričio 24 d. 15:08

Įvyko neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ taurės žaidynės

Visaginas

Visagino savivaldybės nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Visagino rajono savivaldybė


252107

Lapkričio 19 d. Visagino rekreacijos centre įvyko „NSK Visaggalio taurės žaidynės“, skirtos neįgaliųjų sporto klubo „Visaggalis“ 15-ajam gimtadieniui paminėti.

Žaidynių atidarymo metu klubą ir „Visaggaliečius“ šiltais žodžiais sveikino Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svideniene bei gausiai susirinkę svečiai.

Atvykę sportininkai iš Ukmergės, Rokiškio, Alytaus, Visagino ir gausus būrys iš Daugpilio (Latvija) varžėsi Bočios bendroje ir paralimpinėje kategorijose, smiginio, baudų mėtymo bei šaudymo iš pneumatinio šautuvo rungtyse. Varžybas vainikavo apdovanojimai medaliais ir taurėmis, kuriuos įteikė Visagino savivaldybės švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriausiasis specialistas Artūras Česliokas.

Dėkojame svečiams, dalyviams, sportininkams bei savanoriams už tai, kad Jūs esate, už Jūsų sveikinimus ir linkėjimus, už Jūsų palaikymą ir pagalbą.

Atskira padėka „Prestorante“ picerijai už gardžias užkandžius žaidynių dalyviams.

„NSK Visaggalis“ oficialiai savo gimtadienį švenčia lapkričio 23 dieną. Dar kartą sveikiname visus „Visaggaliečius“ ir linkime sveikatos, stiprybės, visokeriopos sėkmės. Tvirtai siekite savo užsibrėžtų tikslų tiek sportiniame, tiek asmeniniame gyvenime!REDAKCIJA REKOMENDUOJA