REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2021 m. Rugpjūčio 30 d. 08:44

Įteiktas Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklas joniškietei iš San Diego

Šiauliai

Reporteris BrigitaŠaltinis: Etaplius.lt


186177

Šiandien Joniškio rajono savivaldybės meras Vitalijus Gailius ir mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė įteikė Joniškio rajono garbės ambasadoriaus ženklą ir pažymėjimą joniškietei Simonai Valančiūtei­-Kaušas, kuri šiuo metu vieši Joniškyje. Joniškio rajono garbės ambasadoriaus vardas jai suteiktas 2021 m. kovo 25 d.  Joniškio rajono savivaldybės tarybos sprendimu Nr. T-16.

Simona Valančiūtė-Kaušas gimė ir augo Joniškyje, mokėsi Joniškio „Aušros“ gimnazijoje ir Algimanto Raudonikio meno mokykloje, prieš 24 metus išvyko į Jungtines Amerikos Valstijas ir iki šiol gyvena San Diego mieste, Kalifornijos valstijoje. Šiuo metu joniškietė yra nepelno siekiančios organizacijos „San Diego Oasis“ prezidentė, kuri vienija apie 50 tūkstančių vyresnio amžiaus žmonių iš San Diego. Pagrindinė organizacijos misija – padėti jiems būti socialiai aktyviems, sportuoti, mokytis, realizuoti save padedant vaikams siekti pažangos ugdymo programose. Aktyvi joniškietė taip pat San Diego Rotary klubo, kuris yra 4 pagal dydį pasaulyje, tarybos narė.

„Joniškis yra ten, kur yra joniškiečių, o Ambasadorė savo darbais, savo pasiekimais siunčia aiškią žinią, kad mūsų krašte gyvena darbštūs ir savo kraštą mylintys žmonės“,– įteikdamas Joniškio rajono vėliavą, kalbėjo V. Gailius.

Garbės ambasadorė didžiuojasi, kad yra kilusi iš Joniškio, čia gyvena jos mama ir broliai. Kaskart grįžusi į Joniškį aplankyti artimųjų, džiaugiasi, kad gimtasis Joniškis tampa vis gražesnis, maloniai stebina nemokamų kultūrinių renginių gausa bei atsinaujinančiais lankomais objektais.

 Kraštietė nori skleisti žinią apie savo gimtąjį miestą – Joniškį San Diego bendruomenėje, jos vadybinė ir profesinė patirtis gali būti naudinga ir mūsų rajone veikiančioms organizacijoms, pritaikant  naujas idėjas ir darbo metodus savo veikloje.REDAKCIJA REKOMENDUOJA