REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Iššūkis moterims2023 m. Spalio 6 d. 19:59

„Iššūkis moterims“ #4: neplanuota tatuiruotė, alpinizmas ir keliautojos gimtinė

Lietuva

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


279966

Pasiutusiu greičiu bėga dienos, o keliautojų nuotykiai ir įspūdžiai tik stiprėja. Jei pirmadienį lengvai džiazavo, tai ketvirtadienį moterys tikrai pasileido plaukus.

Anksti ryte Jurbarke moteris aplankė vietinė spauda. „Mūsų laikas“ redaktorė Oksana Mazur ne tik išlydėjo į tolimesnę kelionę, bet ir parūpino kiekvienai šiltas kojines.


Foto galerija:


Pajudėjome lik Vilkaviškio, Irmos gimtinės. Čia laukė grožio salono „Akis“ profesionalės, kurios kiekvienai iš merginų atliko skirtingą procedūrą. Irma pasirinko makiažą, Ieva – šukuoseną, Jurgitai buvo laminuojami antakiai, o Giedrė pasidarė pirmąją savo tatuiruotę.


Foto galerija:


Per pietus „Luna Rossoje“ staigmeną padarė Irmos mama Rasa – atbėgo apkabinti ir palinkėti gero kelio. O išvykstant iš Vilkaviškio kemperį dar pavijo „Pizza spot“ ir į kelionę įdėjo šiltą picą. Nusnūdusios Marijampolėje moterys išvyko į Dzūkiją, kur jų laukė „Dzūkijos uogos“ įkūrėjas Tomas. Jis metė tikrą iššūkį – nuo apžvalgos bokšto nusileisti lynu. Ar moterims pavyko? Atsakymas naujoje laidoje.


Foto galerija:
REDAKCIJA REKOMENDUOJA