REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Verslas2024 m. Kovo 7 d. 16:16

Išrinkti gražiausi lietuviški Prienų krašto įmonių pavadinimai

Prienai

Etaplius.LTŠaltinis: Prienų rajono savivaldybė


294286

Prienų rajono savivaldybė jau trečią kartą surengė Prienų krašto įmonių ir įstaigų gražiausių lietuviškų pavadinimų konkursą. Konkurso tikslas – pasidžiaugti įmonėmis ir įstaigomis, kurioms parinkti gražūs, skambūs lietuviški pavadinimai, ir padėkoti jų vadovams, taip pat paskatinti kitus veiklą pradedančius žmones savo įmonėms ir įstaigoms rinktis lietuviškus, taisyklingus, taiklius ir įsimintinus pavadinimus. Juk pavadinimas – ne tik įrašas Juridinių asmenų registre, bet ir sėkmės dalis. Jis nuolatinis įmonės ar įstaigos palydovas: naudojamas antspaude ir teisiniuose dokumentuose, atidarant banko sąskaitą, iškabose, reklamoje, registruojant prekės ženklą ir pan.

Šiais metais gražiausi pavadinimai buvo renkami iš 2023 metais Juridinių asmenų registre įregistruotų įmonių ir įstaigų pavadinimų sąrašo. Pavadinimus vertino Prienų rajono savivaldybės mero potvarkiu sudaryta komisija: Jūratė Mickevičienė, Savivaldybės administracijos direktorė (komisijos pirmininkė); Linutė Mikušauskienė, Statybos ir ekonominės plėtros skyriaus vyr. specialistė; Roma Sinkevičiūtė, Bendrojo skyriaus vyr. specialistė (ryšiams su visuomene); Vaida Peleckienė, Bendrojo skyriaus vyr. specialistė (kalbos tvarkytoja); Ieva Šalčiuvienė, VšĮ „Prienai“ direktorė.

Konkurso komisija išrinko šiuos pavadinimus: „Pagauk saulę“, „Plieno namas“, „Auk kartu“, „Smilgutė“, „Mezgam“, „Menas keliauti“.

Savivaldybės interneto svetainėje ir feisbuko paskyroje iki kovo 5 d. buvo kviečiama balsuoti ir išrinkti konkurso nugalėtoją. Nuoširdžiai dėkojame prisijungusiems prie šios iniciatyvos ir balsavusiems už labiausiai patikusius lietuviškus pavadinimus.

Daugiausia balsų surinko ir konkurso nugalėtoja tapo mažoji bendrija „Pagauk saulę“.

Visi konkurso laureatai – MB „Pagauk saulę“, MB „Plieno namas“, UAB „Smilgutė“, VšĮ „Auk kartu“, MB „Mezgam“, MB „Menas keliauti“ – bus pagerbti ir apdovanoti metų pabaigoje vyksiančiame Padėkos vakare. Tiksli renginio data bus paskelbta vėliau.

Džiaugiamės gražiais lietuviškais įmonių ir įstaigų pavadinimais, sveikiname jų vadovus ir dėkojame už pagarbą lietuviškam žodžiui ir kūrybingumą. Linkime kuo didžiausios sėkmės!REDAKCIJA REKOMENDUOJA