REDAKCIJA REKOMENDUOJA
Aktualijos2023 m. Gruodžio 27 d. 11:42

Iš Šiaulių išvyko pirmasis traukinys į Rygą

KOMENTARAI (6)

Dėmesio! Komentatorių nuomonė neatspindi Etaplius.lt redakcijos nuomonės. Pasisakymai nėra redaguojami. Pažeidus Etaplius.lt taisykles, komentarai bus ištrinami.
RūtenisSiūlau šalinti
2023-12-28 10:30
Nu vot, matote, kaip lyg aštuonkojis ta korupcija buvo išsikerojusi gadynėje prie brazausko- simavičynėje kiek ji užkrėtė žmonių ligoninėje, ir dar po to nuteisto vagies dar ilgą laiką ten viešieji pirkimai buvo tik korupciniai. Tais simavičiaus laikais tekdavo gan dažnai lankytis ligoninėje lankant artimą žmogų, tai iš vietinio televizoriaus ekrano petro obrazdėlis be pertraukų, kartoju, be pertraukų ir ištisai gąsdino personalą apie korupcijos apraiškas, kad bus nesitaikstoma, o vat kaip gavosi, kad pats gąsdintojas ir buvo korupcijos karaliumi ir krikštatėviu.
RūteniuiSiūlau šalinti
2023-12-27 18:23
Jis buvo "be penkių minučių Miesto garbės pilietis"....
RūtenisSiūlau šalinti
2023-12-27 17:50
Norėjau pakomentuoti apie kur jau teismai leido vadinti vagių vagies ir dar įteisinto brazauskinio kuršėnietį petrą simavičių, bet kur tau, jau žinodami kad bus apdėtas epitetais, tai portalas net neleidžia vagį vadinti vagimis ir blokuoja komentarus, gal čia leis.
traukinį pasitikoSiūlau šalinti
2023-12-27 17:14
Bezbilietnikai ?
AndžeikaSiūlau šalinti
2023-12-27 15:03
Su tokiom bilietų kainom (17 eurų) iš Šiaulių į Rygą nelabai kas ir važiuos...Man vienam su automobiliu jau apsimoka vykti, niekaip kuro už 34 eurus neišdeginu. Šis traukinys tik vilniečiams :(
RūtenisSiūlau šalinti
2023-12-27 12:21
Gerai, kad mano saulės miestas turi tuos būgnininkus, o tai bent koks susibūrimas ir miestas neturėtu kuo užkišti tuštumos, dabar kviečia padaužyti ir visiems gerai. Kas dėl pačio traukinio iki Rygos 4 valandom, tai irgi sveikinu, tik dabar ten labai viskas statybviete paversta, gal už kokių metų ir bus vaizdelis pakenčiamas stoties rajone- per 4 valandas spėsime nubėgti brangiausių žuveliokų nusipirkti halėse ir atgal į stotį. Dar nuo senesnių laikų man Ryga su apsiprekinimu osociavosi, beveik visą dieną prašlifuodavau latvių sostinę, prisipirkdavau man reikalingų prekių ir namolio, o dabar ką ten veikti, kai viskas brangu, o prekės visur tos pačios.