REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2017 m. Spalio 19 d. 15:42

Iš Liberalų sąjūdžio vadovybės atsistatydino P.Auštrevičius, V.Gailius, M.Urmonas

Vilnius

Irma BagūnėŠaltinis: Etaplius.lt


17551

Iš Liberalų sąjūdžio pirmininko Remigijaus Šimašiaus pavaduotojų ketvirtadienį atsistatydino europarlamentaras Petras Auštrevičius, Seimo narys Vitalijus Gailius bei Marcijonas Urmonas.

Savo paskelbtame atsistatydinimo pareiškime jie sako tokiu žingsniu norintys „paskatinti būsimus pokyčius“.

„Liberalų sąjūdžiui reikalingos greitos ir ryžtingos permainos. Mes esame apie tai atvirai kalbėję ne kartą ir tebemanome, kad partijos vadovybės požiūris į esamą situaciją ir išeitis iš jos privalo keistis iš esmės - būti tiek savikritiškas, tiek vienijantis bendram ateities darbui“, – sakoma jų pareiškime.

„Būdami liberalais, liekame tvirtai įsipareigoję partiečiams, vienminčiams ir rinkėjams, todėl tikime tikrais pokyčiais, kurie padarys mus stipriais, valingais ir vieningais“, – sako atsistatydinantys politikai.

Generalinė prokuratūra prieš kelias savaites pranešė apie politinės korupcijos byloje pareikštus įtarimus dviem parlamente atstovaujamoms partijoms – Liberalų sąjūdžiui ir Darbo partijai.

Prokuratūra tuomet taip pat pranešė perdavusi Vyriausiajai rinkimų komisijai ikiteisminio tyrimo medžiagą apie galimą Liberalų sąjūdžio „2016 metų Seimo rinkimų politinės kampanijos finansavimą iš neteisėto finansavimo šaltinio“.

Remdamasi šia medžiaga VRK darbo grupė siūlo Liberalų sąjūdį pripažinti šiurkščiai pažeidus įstatymą dėl partijų ir kampanijų finansavimo. VRK sprendimą dėl to priimti planuoja šiuo metu vykstančiame posėdyje.

BNS

„Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.REDAKCIJA REKOMENDUOJA