Iš didžiulės duobės išlipęs „Žalgiris“ Stambule po pratęsimo nusileido „Anadolu Efes“

Kaunas

BNS/Fotobankas nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: BNS

283092

Gerai pradėjęs, bet vėliau net į 18 taškų duobę kritęs Kauno „Žalgiris“ (3-4) kovėsi iki pabaigos, buvo pavijęs ir aplenkęs Stambulo „Anadolu Efes“ (3-4), išplėšė pratęsimą, bet galiausiai dramatiškai pralaimėjo.

Geležinį charakterį demonstravę Kazio Maksvyčio auklėtiniai nusileido varžovams 82:86 (14:13, 12:25, 20:13, 28:23, 8:12) ir patyrė trečią nesėkmę Eurolygoje iš eilės.

„Pralaimėjimą lėmė vienas prastai sužaistas kėlinys“, – teigė K. Maksvytis, omenyje turėdamas antrąjį kėlinį, kuriame „Žalgiris“ ir paleido varžovus į priekį.

Vienu metu „Anadolu Efes“ pirmavo net 18 taškų skirtumu (26:44), bet Keenavo Evanso pastangomis „Žalgiris“ išplėšė pratęsimą, kuriame pasiekti pergalės, deja, nepavyko.

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 20 (7 atk. kam., 7 iš. praž.), Darius Thompsonas 17 (5 rez. perd.), Shane'as Larkinas 14 (2/6 trit., 5 rez. perd.), Derekas Willisas (3/6 trit., 10 atk. kam.) ir Tyrique'as Jonesas (6 atk. kam.) – po 11.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 20 (3/6 trit., 4 rez. perd.), Rolandas Šmitas 16 (7 atk. kam.), Tomas Dimša 15 (3/5 trit., 5 atk. kam.), Kevarriusas Hayesas 13 (6 atk. kam.), Brady Manekas 6 (2/8 metimų), Edgaras Ulanovas 4 (2/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.).

Kitą savaitę „Žalgirio“ laukia dvejos Eurolygos rungtynėse – trečiadienį išvykoje su Mariaus Grigonio Atėnų „Panathinaikos“ ir penktadienį namie su Miuncheno „Bayern“.