REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Sausio 22 d. 16:44

Interaktyvus stendas sulaukė didžiulio susidomėjimo

Marijampolė

Marijampolės savivaldybės nuotr.

EtapliusŠaltinis: Marijampolės savivaldybė


289820

Jau tikriausiai daugelis marijampoliečių ir miesto svečių pastebėjo, kad pernai metais lapkričio mėnesio gale Marijampolės Poezijos parke pradėjo veikti interaktyvus informacinis stendas – infoterminalas, kuriame galima rasti informaciją apie lankytinus objektus, kur Marijampolėje pavalgyti, apsistoti bei įvairius turistinius maršrutus. Taip pat stende galima rasti interaktyvių žaidimų ir išskirtinę galimybę nusifotografuoti – pasidaryti asmenukę ir ją išsisiųsti į norimą elektroninį paštą.

Infoterminalas sulaukė didžiulio susidomėjimo, nes kaip parodė 2023 m. gruodžio mėnesio naudojimosi infoterminalu statistika, šios technologinės naujovės labai populiarios ir pritraukia daug lankytojų. Per paskutinį 2023 metų mėnesį infoterminalą aplankė net 1526 lankytojai. Infoterminalu per dieną vidutiniškai naudojosi apie 49-50 lankytojų.


Visą gruodžio mėnesį infoterminalas supažindino turistus ir lankytojus su Marijampolės savivaldybės turizmo maršrutais, lankytinais savivaldybės gamtos ir kultūros paveldo objektais ir kita informacija. Ypač populiari buvo asmenukių darymosi funkcija. Per gruodžio mėnesį padarytos 1279 asmenukės, o tai reiškia, kad vidutiniškai per dieną buvo fiksuojama 41 asmenukė. Naujųjų metų išvakarėse per vieną dieną buvo išsiųstos net 92 asmenukės.


Poezijos parke atsiradęs lankytojus aktyviai traukiantis ir marijampoliečių smalsumą žadinantis įrenginys – interaktyvus terminalas, kuris tapo ir parko puošmena – vienas iš 2023 m. bendruomeninių iniciatyvų „Kurk Marijampolei“ projektų, kuris balsavime sulaukė daugiausiai populiarumo.


Džiaugiamės, kad marijampoliečiai ir miesto svečiai jau atrado bei aktyviai naudojasi infoterminalu, kuris padeda labiau pažinti Marijampolę naudojant pažangias technologijas ir sukurti patrauklesnę ir interaktyvesnę aplinką.


Infoterminalo sėkmė Marijampolės Poezijos parke yra vienas iš pavyzdžių, kaip modernios technologijos gali būti naudingos visuomenei.REDAKCIJA REKOMENDUOJA