REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Politika2024 m. Balandžio 10 d. 10:31

I. Vėgėlė atsisako LVŽS finansinės paramos: noriu išlikti nepriklausomas

Lietuva

ELTOS nuotr.

Gailė Jaruševičiūtė-MockuvienėŠaltinis: ELTA


297605

Prezidento rinkimuose dalyvaujantis advokatas Ignas Vėgėlė teigia atsisakantis Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) siūlomos finansinės paramos.

„Reaguodamas į tai, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija svarsto siūlyti man finansinę paramą, iš anksto pranešu, kad turėsiu jos atsisakyti“, – savo feisbuko paskyroje rašo I. Vėgėlė.

„Dėkoju už pasitikėjimą ir būtiną politinę, vertybinę nefinansinę paramą. Tačiau tokį sprendimą priėmiau todėl, kad noriu atstovauti visus Lietuvos žmones. Noriu išlikti nepriklausomas, nešališkas, finansiškai neįsipareigojęs jokiai politinei partijai“, – akcentuoja jis.

ELTA primena, kad LVŽS taryba nutarė pasitraukti iš prezidento rinkimų ir nebekelti parlamentaro, buvusio sveikatos apsaugos ministro A. Verygos kandidatūros. Tarybos sprendimu, „valstiečiai“ šalies vadovo rinkimuose rems advokatą I. Vėgėlę.

LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis praėjusią savaitę informavo, kad jo vadovaujama partija svarstys galimybę prezidento posto siekiantį I. Vėgėlę paremti ir finansiškai.

Lietuvos prezidento rinkimai vyks 2024 metų gegužės 12 dieną.REDAKCIJA REKOMENDUOJA