REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Veidai2024 m. Vasario 27 d. 17:49

Į prezidentus kandidatuojančio psichiatro A. Rimkaus gyvenimas – pavojingas: „Prieš nosį rodė karatė ir išdaužė stiklus“

Lietuva

TV3 nuotr.

EtapliusŠaltinis: Pranešimas spaudai


293294

Šį antradienį TV3 laidoje „TOP 3“ – įdomiausios aktualijos nauju kampu. Visi pastebėjome sąmyšį dėl maisto prekių kainų. Kodėl užėję į prekybos centrus matome, kad kainos kyla, o ekonomistai mus tikina priešingai? Taip pat išgirsime ir apie Michelin žvaigždutėmis pažymėtus restoranus – ką toks reikštų Lietuvai? Galiausiai žiūrovų lauks ir dar viena pažintis su kandidatu į prezidentus. Šįkart – su Arūnu Rimkumi.

61 metų psichiatras iš Šiaulių prezidentauti pasisiūlė pats. O jo programą geriausiai nusako susirašinėjimas „Facebook“ su žinomu laidų vedėju Justinu Jankevičiumi. Paklaustas, kodėl kandidatuoja, gerbiamas A. Rimkus buvo atviras – kad visi taptų turtingesni. Jis pats – taip pat.

„Mano tikslas – susitarti su parlamentarais, kad jie susidomėtų, kaip mus visus padaryti turtingais“, – sakys laidoje jis.

Svajonės – tikrai gražios. O juk būti prezidentu yra kur kas svajingiau (ir saugiau) nei psichiatru. Pastarasis darbas, anot A. Rimkaus, kartais netgi tampa pavojingas… Laidoje kandidatas į prezidentus išduos, kad sunkesni ligoniai jam netgi yra grasinę!

„Ačiū dievui, kad su jais sutariu ir negaunu į ausį. Bet yra buvę situacijų, kai man prieš nosį rodė karatė ir išdaužė stiklus. Buvo tokių dalykų“, – neslėps jis.

Tiesa, jis neslėps – kartais jaučiasi keistuolis. O labiausiai dėl to, kad kalba dalykus, kuriems kiti nepritaria… „Realybėje yra buvę situacijų, kai vienas žmogus buvo teisus prieš visą pasaulį – galiu duoti pavyzdį. Kažkada visi žmonės galvojo, kad Saulė sukasi aplink Žemę. Kopernikas pirmas pasakė, kad taip nėra. Ir jis nukentėjo, nes buvo teisus. Palyginčiau save panašiai“, – laidoje sakys jis.

Kitoje laidos temoje – nesutarimai dėl maisto kainų. Atrodo, kad Lietuvoje egzistuoja du prekybos centrai: viename apsiperka nuolat brangstančiais produktais besiskundžiantys paprasti žmonės, o kitame – ekonomistai. Pastariesiems viskas atvirkščiai – gyvenimas tik gerėja ir kainos nebeauga. O kartais, neva, jos net krenta! Šio vakaro laida pakvies pasiaiškinti, kodėl kainos prekybos tinklų reklamose neretai skiriasi nuo realių.

O tęsiant turtingos valstybės temą, išgirsime ir apie Michelin žvaigždučių restoranus. Ar žinojote, kad numatyta skirti beveik du milijonus eurų žmonėms, kurie atvyktų į Lietuvą pavalgyti keliuose šalies restoranuose? Būtent taip veikia Michelin vertinimo sistema, kuomet iš užsienio slapčia atvyksta vertintojai. Pavalgę restorane, jie jam skiria nuo vienos iki trijų žvaigždučių. Tuomet vakarienė taip įvertintame restorane gali pabrangti iki tūkstančio ar daugiau eurų! Tačiau ar tai – geras verslo planas Lietuvai? Visi atsakymai – jau šio vakaro laidoje.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3REDAKCIJA REKOMENDUOJA