REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Jaunimas2018 m. Birželio 6 d. 13:56

„Gelbėkit vaikus“ dienos centrų vaikams – „Džiaugsmo diena“ Anykščiuose

Utena

Reporteris MonikaŠaltinis: Etaplius.lt


40478

Izraelio ambasada Lietuvoje š.m. birželio 6-tąją Anykščiuose surengė linksmybių dieną „Gelbėkit vaikus“ dienos centrų auklėtiniams. Tokie ambasados ​​renginiai šios organizacijos dienos centrų auklėtiniams iš įvairių Lietuvos miestų jau tapo tradicija ir organizuojami kelis kartus per metus.

img-20180606-wa0011.jpg

Renginys „Džiaugsmo diena“ organizuojamas bendradarbiaujant su Anykščių rajono savivaldybe, kuri mielai pasiūlė savo svetingumą ir pagalbą. Renginyje dalyvauja apie 150 vaikų iš Širvintų, Druskininkų, Ukmergės, Kalvarijos rajono, Kauno, Kupiškio, Pasvalio, Kaišiadorių ir Anykščių, juos lydintys suaugusieji, Anykščių savivaldybės darbuotojai, Anykščių Jono Biliūno gimnazijos moksleiviai ir savanoriai. Į dienos programą įtrauktos keturios ekskursijos į lankomiausius miesto turistinius objektus, „BIPLAN“ grupės koncertas, taip pat skanūs užkandžiai, padėsiantys sukurti šventinę nuotaiką.

„Per šiuos beveik trejus metus, įgyvendinant gausybę projektų, tapome tikrais draugais su „Gelbėkit vaikus“ organizacija. Susitikę pasijaučiame lyg šeimos susibūrime ir tikimės, kad taip pat jaučiasi tiek vaikai, tiek jų mokytojai. Labai džiaugiamės galimybe šį renginį surengti nuostabiame Anykščių mieste, kuriame tiek daug vietų ir veiklos vaikams bei šeimoms, ir kuris nuoširdžiai palaikė šią mūsų iniciatyvą“, - sakė Izraelio ambasadorius Amir Maimon.

„Gelbėkit vaikus“ Lietuvoje direktorė Rasa Dičpetrienė sakė: „Mes esame labai dėkingi Izraelio ambasadai, ne tik už nuolatinę paramą ir dėmesį, bet ir už tai, kad savo pavyzdžiu įkvėpia kitus prisijungti ir prisidėti prie naujų patirčių kūrimo mūsų nuostabiems vaikams. Šis bendrumo, optimizmo ir tikros draugystės jausmas yra tai, ko šiems vaikams reikia labiausiai“.

Šią Izraelio ambasados iniciatyvą pasveikino ir LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė. „Lietuvos vaikams ši diena – tai nepamirštamų atostogų, įsimintinų kelionės akimirkų, naujų draugų, gyvenimą keičiančios patirties laikas. Jūsų dėmesys ir rūpestis jiems yra pati gražiausia vasaros dovana. Nuoširdžiai dėkoju, kad esate svarbi kampanijos “Už saugią Lietuvą” dalis ir, dovanodami vaikams vasarą, rodote įkvepiantį socialinės atsakomybės ir bendruomeniškumo pavyzdį“ - savo sveikinime renginio organizatoriams ir dalyviams rašė šalies vadovė.

Ambasada nuoširdžiai dėkoja įmonėms „Pieno Žvaigždės“ ir „Palink-IKI“ kepyklai, kurios palaikė šį ir daug kitų Izraelio ambasados ​​projektų.

Nuo pat Izraelio ambasados įsteigimo Lietuvoje, 2015 metų sausio mėnesį, Izraelio ambasadorius Amir Maimon nuolat pabrėžia ypatingą projektų, nukreiptų į vaikus ir jaunimą, svarbą. Izraelio ambasada bendradarbiaudama su valstybės institucijomis, akademinėmis ir kultūros įstaigomis, mokyklomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis yra inicijavusi ir parėmusi eilę projektų įvairiose vaikų ir jaunimo švietimo, sporto, socialinės ir sveikatos apsaugos srityse.REDAKCIJA REKOMENDUOJA