REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Laisvalaikis2018 m. Gruodžio 10 d. 13:57

Garsus Indijos astrologas apie Gražuliui dukrą pagimdžiusią Birutę: „Įvykiai jos gyvenime neatsitiktiniai ir gali kartotis ateityje“

Vilnius

LNK nuotr.

Reporteris LinaŠaltinis: Etaplius.lt


63899

„Jei per pastaruosius metus jūsų antroji pusė tapo jūsų priešu, nekenčiamiausiu asmeniu – nesistebėkite, o verčiau skubėkite pas astrologą... Neabejoju, išgirsite, kad, ko gero, taip ir turėjo būti“, – jau šį pirmadienio vakarą 20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ teigs garsus vedų astrologas iš Indijos Arjunas Chakraborty.

Astrologas apžvelgs kai kurių garsių porų horoskopus, mat 2018-ieji išskirtinai pasižymėjo skyrybomis, o tai, pasak astrologo Arjuno, ne atsitiktinumas.

Bene labiausiai šiais metais nagrinėjamas buvo politiko Petro Gražulio ir žuvies pardavėjos iš Palangos Birutės Navickaitės romanas.

Po pažinties su garsiu Seimo nariu Petru Gražuliu Birutė, kaip pati pasakojo, susilaukė dukrytės, patyrė mylimo politiko išdavystę ir pažeminimą.

„Suprantu, kodėl taip įvyko. Tiesą sakant, Birutės horoskope planetos išsidėsčiusios taip, kad nesvarbu, Petras ar bet koks kitas asmuo būtų buvęs šalia, asmeninis Birutės gyvenimas nebūtų klostęsis sklandžiai. Nemalonu sakyti, tačiau ateityje jai gali tekti patirti panašių išgyvenimų su vyrais“, – prognozuos astrologas Arjunas.

Tuo metu apžvelgdamas Seimo nario Petro Gražulio horoskopą garsus astrologas įžvelgs destrukciją ir agresiją. „Jo horoskope – Marso planeta, todėl tokie žmonės kaip Petras supykę gali ne tik tiesiog sunaikinti žmogų, tačiau dar ir padaryti taip, kad pakenks savo pačių reputacijai...“ – teigs astrologas.

Tad kas gi iš tiesų šiais metais nutiko, kad vienas kitą mylėję, žurnalų viršeliams pozavę ir apie laimingą gyvenimą pasakoję žmonės ėmė sukti skirtingais keliais? Kurioms poroms likti kartu dar yra vilties? Kuriai garsiai damai sukurti darnius asmeninius santykius tiesiog nelemta? Ir ką daryti kiekvienam mūsų, jei norime, kad šiais metais byrėti ėmę santykiai – išliktų?REDAKCIJA REKOMENDUOJA