REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Aktualijos2024 m. Sausio 25 d. 07:06

G. Nausėda su komanda dirbs Raseinių rajone

Raseiniai

Mariaus Morkevičiaus (ELTA) nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: ELTA


290082

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį su komanda dirbs Raseinių rajone.

Vizito metu prezidentas susitiks su Kauno arkivyskupu metropolitu Kęstučiu Kėvalu, Raseinių rajono meru Arvydu Nekrošiumi, Raseinių savivaldybės atstovais, Šiluvos piligrimų centro vadove Silvija Čižaite-Rudokiene aptars regioninės kultūros politiką ir piligriminio turizmo potencialą.

Susitikime su Raseinių rajono meru ir jo politine komanda šalies vadovas aptars savivaldybėms perduodamų valstybės funkcijų finansavimą, sveikatos priežiūros paslaugų infrastruktūros modernizavimo finansavimą, kitus savivaldybei aktualius klausimus.

Kaip praneša Prezidentūra, šalies vadovas su pirmąja ponia Diana Nausėdiene taip pat apsilankys Šiluvos Švč. Mergelės Marijos apsireiškimo koplyčioje bei padės gėlių prie paminklų Lietuvos laisvės kovų sąjūdžio 1949 m. Vasario 16-osios Deklaracijos signatarams Jonui Žemaičiui-Vytautui ir Petrui Bartkui-Žadgailai.

Taip pat numatytas prezidento dalyvavimas Viduklės S. Stanevičiaus gimnazijoje vykstančioje apskritojo stalo diskusijoje įtraukiojo ugdymo tema.

Darbo dienos pabaigoje prezidentas kartu su pirmąja ponia V. Petkaus progimnazijoje susitiks su Raseinių rajono bendruomene.REDAKCIJA REKOMENDUOJA