REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kas gero ekranuose?2022 m. Vasario 1 d. 08:18

Filmo apžvalga: „Trust“ (2021)

Lietuva

Kadras iš filmo

Monika ViliušytėŠaltinis: Etaplius.lt


202979

Meilė. Pasitikėjimas. Aistra. Išdavystė. Jei šie žodžiai automatiškai verčia susidomėti filmu ar mėgstate romantiką su aplink kylančiomis intrigomis, šis pasiūlymas jums!

Naujausias režisieriaus Brian Decubellis filmas „Trust“ (lietuviškai „Pasitikėjimas“) pasakoja apie prabangios galerijos darbuotoją Bruk (ją vaidina amerikiečių aktorė ir dainininkė Victoria Justice), dirbančią merginų numylėtiniui Ansgar‘ui Doyle‘ui (anglų aktorius Lucien Laviscount) ir Viktorijos vyrą Oveną (jį įkūnija aktorius Matthew Daddario), dirbantį televizinėje žurnalistikoje ir dėl to esantį gana žinomu asmeniu visuomenėje. Susidūrus su kasdienėmis aplinkybių ir sutinkamų žmonių vilionėmis, abu jie susiduria su įprastais ištikimybės, abejonių iššūkiais ir visa tai supančiomis pasekmėmis.

Prisipažinsiu, kad anksčiau nebuvau pastebėjęs šių aktorių arba nesusidūriau su jų jau atliktais vaidmenimis kine (nors pvz. Matthew Daddario vaidino gana žinomame amerikiečių seriale „Shadowhunters“ (lietuviškai „Šešėlių medžiotojai), tačiau serialo asmeniškai matyti neteko, todėl plėstis nenorėčiau. Tik paminėsiu, kad mano akiai visi pagrindinių vaidmenų atlikėjai su savo užduotimis siekant perteikti filmo nuotaiką ir emociją, susitvarkė pakankamai neblogai.

Žvelgiant į scenarijų, tokio ir panašaus tipo filmai po tam tikrų įvykių grandinės juose visada tarsi turi du pasirinkimo kelius: pirmasis gali vesti į gana įtempto siužeto trilerį su „kažkur tai jau matyta“ potekste. Antrasis pasirinkimas: viskas vyksta romantinės dramos kontekste. O kas, jei abu juos pabandysime sujungti į vieną? Nors filmas „Trust“ labiau nukreiptas į mano paminėtą antrąjį variantą, tačiau įtampos tikrai bus. O dar pridėjus švelnios erotikos prieskonių, gauname visai neblogą šiems laikams leidinį.

Atskiro paminėjimo vertas ir filmo garso takelis, kuris asmeniškai paliko labai teigiamą įspūdį. Nežinau, kiek tame įtakos turi ir tai, kad pagrindiniame plane vaidinanti Victoria Justice yra ne tik aktorė, bet ir dainininkė, tačiau jei filmas patiks, neabejoju, kad bent kažkurias jame skambančias dainas po peržiūros susirasite muzikos platformose.

Apibendrinant, filmui šiek tiek trūksta iki gero erotinio filmo, trūksta ir iki trilerio žanro pripažinimo, tačiau lengvai romantinei peržiūrai su jau paminėtais erotikos ir trilerio prieskoniais, jis tikrai tinkamas ir galbūt patiks net labiau, nei būsite besitikintys iš anksto. Geros peržiūros!

Apžvalgos autorius Agnius Atstopas

Kas gero ekranuose?REDAKCIJA REKOMENDUOJA