REDAKCIJA REKOMENDUOJA
SUSIJĘ STRAIPSNIAI
Kriminalai2024 m. Vasario 14 d. 10:10

Ekshibicionistas grįžo į Šiaulius: vėl gąsdina moteris

Šiauliai

Pexels.com nuotr.

Etaplius.ltŠaltinis: Etaplius.LT


291989

Vasario 10-osios vakare, Šiauliuose, Lieporių mikrorajone, moterų ramybę sutrikdė ekshibicionistas. Prieš dvi šalia Lieporių gimnazijos esančio parkelio einančias moteris staiga prasegtomis kelnėmis išniro vyras, kuris demonstratyviai rodė savo lytinį organą. Staiga atsiradęs, jis staiga ir pasišalino. Pastebėjusios, kad vyras prisiartino prie dviejų paauglių, šiaulietės apie jį informavo policiją.

Pamatęs, jog yra moterų stebimas, vyras pradėjo šalintis. Naudodamiesi moterų nuolat perduodama informacija, policijos pareigūnai jį sulaikė Gegužių gatvėje ir uždarė į areštinę, vėliau jam buvo skirta kardomoji priemonė, nesusijusi su laisvės atėmimu. Vyrui pradėtas ikiteisminis tyrimas ir pareikštas įtarimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Paaiškėjo, kad tai tas pats vyras, kuris pietiniame miesto mikrorajone analogiškai moteris gąsdino 2022 m. lapkritį.

Daugiau skaityti galite: Kaip elgtis, susitikus ekshibicionistą?

Tada keliose feisbuko Šiaulių grupėse kilo tikras sujudimas – išsigandusios šiaulietės pasakojo ir dalijosi fotografijomis, kad mieste – ekshibicionistas. Lytinę aistrą viešai tenkinantis vyras ne tik gąsdino moteris tamsiose gatvėse, bet net ir beldėsi į jų namų duris. Vyro asmenybė buvo nustatyta, jis surastas Vilniuje ir jam pareikštas įtarimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Baudžiamosios atsakomybės jis išvengė, nes buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pritaikius laidavimą. Asmuo, padaręs baudžiamąjį nusižengimą, neatsargų arba nesunkų ar apysunkį tyčinį nusikaltimą, teismo gali būti atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės, jeigu yra asmens, kuris vertas teismo pasitikėjimo, prašymas perduoti kaltininką jo atsakomybei pagal laidavimą. Deja, laiduotojas vyro neperauklėjo. Praėjusiais metais jis savo nuogybes demonstravo sostinėje, Vokiečių g., o štai šiemet sugrįžo į Šiaulius.

Ikiteisminį tyrimą atliekanti Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato tyrėja prašo atsiliepti visus šiauliečius, kurie vasario 10-osios vakare buvo tapę šio ekshibicionisto demonstracijų liudininkais ir paskambinti telefonais (8 700) 61454 arba (8 684) 40112 arba parašyti elektroninių paštu rasa.zaglinske@policija.lt.

REDAKCIJA REKOMENDUOJA